שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מבקשת עצה דחוף...

סמיילי_עצובמבקשת עצה דחוף...
פורסם לפני 3976 ימים     מאת lihi2     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 3975 ימים

שלום לכולם,

אחרי הרבה מאוד התלבטויות ואחרי שהגעתי לייאוש מוחלט, אני פונה אליכן בבקשה לעיצה...
קצת הקדמה- אני עצמי כבר לא דתיה אבל מבית דתי וזו הבעיה..
יש לי חברה מזה כשנתיים וחצי- דבר שכלל לא היה מתוכנן וצפוי. שתינו יצאנו עם גברים ולא רואות עצמנו כנמשכות לנשים, אלא שבלי להבין מצאנו עצמנו מאוהבות אחת בשניה. העניין נמשך כ"כ הרבה זמן כי אנחנו פשוט לא מסוגלות להתנתק אחת מהשניה, וכמה שניסינו להפסיק את זה ולצאת עם אחרים, אנחנו ממשיכות למצוא את עצמנו אחת עם השניה. אני כן נמשכת לגברים אבל בחיים שלי לא אהבתי מישהו כמו שאני אוהבת אותה ואף פכם לא רציתי מישהו כ"כ. אני לא רואה את החיים שלי בלעדיה...
היא מוכנה כבר לספר לכולם העיקר להיות ביחד, ואני זו שמפחדת- פחות מפחדת על עצמי, אלא מרגישה שאהרוס את ההורים שלי (שאין לי ספק שלא יצליחו לקבל את זה, במיוחד כי הם דתיים..) ולא מסוגלת לעשות להם את זה.
היא קצת יותר מבוגרת ממני וטוענת שרוצה משפחה וילדים ולא מוכנה יותר להמשיך ככה, והיא יוצאת עם מישהו כבר 4 חודשים (והיינו ביחד גם בתקופה הזו...) אבל זה כבר נהיה רציני ואני משתגעת פה!
אני לא יודעת מה לעשות! מספיק שברתי את אמא שלי עם החזרה בשאלה ואני מפחדת מהתוצאות של וידוי על קשר חד מיני.

מה לעשות?? בבקשה תעזרו לי...

מהמיואשת..

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1172)