שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מה א-ת עושה כאן?!

מה א-ת עושה כאן?!
פורסם לפני 3711 ימים     מאת ירושלמיתאחת     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 3710 ימים

שאלה אותי קרובת המשפחה במסיבה בחמישי בקמפוס.

מה את עושה כאן?
שאל אותי ההוא מהעבודה, באותה מסיבה.

הייתי בהלם לראות אותם שם, אותה בגופיה ומכנס, והוא, עם מישהו...
לא שאני הייתי שונה, בלי גופיה אמנם אבל בהחלט לא עם ההופעה היומיומית שלי.

היא קרובת משפחה רחוקה שמאז שהתגרשה ו"התקלקלה" - ניתקה קשר מכל המשפחה שמחרימה אותה. אני זוכרת בבירור את השיחה עם אימי שאמרה ש"מהיום את לא הולכת יותר למ. היא התקללה ומוציאה שם רע למשפחה" ואני, למרות שהתגעגעתי אליה כחברה (הפרש של כמה שנים בלבד) בתור נערה ילדה-טובה-ירושלים, צייתתי ללא עוררין לפקודתה של אימי.

מה א-ת עושה כאן?!
אני שואלת אותה, מנסה לגבור על הווליום המוזיקלי.
באתי עם חברים, היא עונה.
כ-ן, בטח.
אני מחייכת, אומרת לה שאני מסתובבת ועוד מעט נדבר.
הייתי חייבת לנשום לרגע, לחשוב מה אני הולכת להגיד לה.

ההוא מהעבודה אמר שהגיע לשם בטעות עם "אחיו", קצת היה נראה תמוה אבל היום הוא אמר לי שהביאו לו כרטיס כניסה חינם והוא לא ידע שכולם שם יהיו "הומואים ולסביים", איתו זה עבר בלי יותר מדי שאלות וגם לא הטריד אותי מדי.

הנה היא שוב.
שואלת את אותה שאלה.
מה אני עושה כאן...

אני עם חברות. עניתי לה באותה מטבע.
א-ת...ל-ס-ב-י-ת?! אני קוראת את השפתיים שלה בקושי שומעת את השאלה, הווליום..
רק לך מותר?! אני עונה לה, מהמרת, מה כבר יכול להיות? היא הרי לא תרוץ לספר להורים שלי, למשפחה שנידתה אותה...

מתישהו לפני עלות השחר כשעדיין החלפנו חוויות ושיתפנו, ישובות במכונית ליד הבית שלה אמרתי לה כמה שהעולם קטן, וכמה, הו כמה, אי אפשר לעולם לדעת איך הגלגל מסתובב.

לו רק אמא שלי היתה יודעת...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0156)