שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
רצה לשתף

רצה לשתף
פורסם לפני 3882 ימים     מאת -קשת-     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 3879 ימים

אזככה... התחלתי ללכת לחדר כושר מלפני שנתיים במטרה להוריד 5 עד 10 קלו.
עברה שנה-וירדתי קצת בהקפים ,המשקל קצת עלה(תיארתי לעצמי שזה מסת שריר שהוא שוקל יותר משומן) בכול זאת חשדתי שמשהו לא בסדר כי אחוזי השומן לא הראו סימני ירידה.
לכן החלטתי לבדוק את ה tsh ,ואכן יצא מעל הנורמה אבל לא בהרבה,הרופאה אמרה לנסות לבדוק שוב אולי זה לא מדוייק,ואכן בבדיקה חוזרת היא נכנסה לנורמה.
עברה עוד שנה התחלתי להתאמן יותר(5 פעמים בשבוע) אני רצה 10-12 קלומטר בשעה,לפעמים באה פעמיים ביום ובקושי אוכלת,המאמן שלי תמיד אומר:"אם הייתי מתאמן כמוך הייתי דחליל..לא יכול להיות את בטח טוחנת ג'חנונים",אז זהו שלא.
דיי התיאשתי אז הפסקתי לאכול (אכלתי רק ירקות ופרות),א.הפסקתי לקבל,ב.עליתי במשקל.
ואז החלטתי לעשות שוב את הבדיקה, לא רק שאני מחוץ לנורמה אני הרבה מעבר לכך,בלוטת התריס שלי בהיפו רציני ...וזה אומר שצריך לקחת את הכדורים לכול החייםנס4אבל לפחות תפתר לי הבעיה...אני מקווה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)