שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
פינת הקיטורים של "שיר ללא"

ביי-עצובפינת הקיטורים של "שיר ללא" נשרף
פורסם לפני 3796 ימים     מאת שיר ללא     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 3794 ימים

זה לא קורה לי שוב!.. כך אמרתי לעצמי כשאני בודקת בפאניקה את התיק בתקווה שאמצא את הארנק שלי..
כן, זה קרה.. שוב!
שוב כייסו אותי היום.. ושלא תבינו.. אני הייתי מאוד ערנית היום.. והכול היה נראה בסדר.
חזרתי מי"ם והכל היה סביר.. שילמתי לנהג כדי לסוע לבית הורי שבדרום.. התיישבתי והתיק היה סגור והמעיל עליו.
דברתי בטלפון קצת.. אבל התיק לא זז..
הגעתי ליעדי וקמתי מהכיסא ואפילו הבטתי לראות אם לא שכחתי איזה טישו או שנפל משהו על המושב שבו ישבתי.. עמדו כמה אנשים מאחורי והנהג ביצע עצירה ומישהו מאחורי (בדיעבד יכולתי לחשוד בו) נפל עלי כאילו בהתנגשות.. וירדתי מהאוטובוס לכוון קופ"ח לקנות לאימי תרופות שרצתה..
לקחתי מספר כמו כולם.. והתיק גב על כתפיי... פגשתי חברה ודברנו 2 שניות.. ובאתי להוציא את הארנק לראות כמה כסף יש לי (היו שם בערך 40 ₪) ומשם.. התחלתי למלמל.. "זה לא קורה לי שוב"
נכנסתי לסרטים.. חזרתי את הדרך שבה הגעתי עשיתי פטרול באזור התחנה.
התחלתי לבכות לאמא שלי בטלפון תוך כדי חיפוש.. ושוב תחושת החוסר אונים הזאת.. חירפנה אותי!!
אחרי זמן מה הגעתי הביתה כולי דומעת ועצבנית על כל העולם.. ולא מבינה למה קורים לי כ"כ הרבה גנבות בזמן כ"כ קצר..
פשוט נמאס לי!
למה לא לקחו גם את הכביסה לכבס?!.. :(

אחותי שהיתה אצלנו נסעה איתי למשטרה לדווח על גנבה.. ולקבל אישור על הנפקת ת"ז חדשה וכרטיס של מושלם.. ההמתנה הוציאה אותי מדעתי גם כן.. החוקר אוכל עכשיו אז צריך לחכות.. (באמת לא בסדר שהוא צריך לאכול לפעמים!)
פפפפפפפפפפ אין לי כוח לסרטים כאלה.. לסוע לעיר אחרת כדי להנפיק ת"ז במקום.. לשלם כמובן על ההוצאות.. ולנסות לזכור מה עוד היה לי בארנק .
מה שהכי מטריף אותי.. אבל באמת.. התחושה הזאת ששוב מישהו נכנס לך לפרטיות מחטט שם ומרשה לעצמו גם להשאיר אותי חשופה ככה... מזל. (באמת מזל מסויים) שזה קרה לאחר ששלמתי לאוטובוס.. אחרת לא היה לי איך לשוב הביתה.. גאדדדד איזה יום נאחס..
ומרשה לעצמי לקטר.. כי גם אם זה לטובה, זה מרגיז..
שבת שלום?!
שבת שלום!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0928)