שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
תרומתי הצנועה לקהילה

תרומתי הצנועה לקהילה
פורסם לפני 3871 ימים     מאת החננה מפתח תקווה     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 3870 ימים

בעודי יושבת בחדר מחשבים של אוניברסיטת בר אילן, מנסה למצוא חומר על מפלגת העבודה, ועל מפלגת מפא"י, אני רואה, שהבחורה שבמחשב שלפני, כותבת עבודה על הקונפליקט הדתי- לסבי.
היא חיפשה חומר על מצעדי הגאוה, ועל אנשים שונים שפעילים ומוכרים בקהילתינו...

אני ישבתי מאחוריה, מצטערת על כל רגע שאני דוחה את היום ללכת לרופא עיניים, ולקנות את משקפיים, מנסה לראות על מה היא כותבת, ומה היא מחפשת... רק רואה את הצבעוניות של הדגלים במאמרים ובכתבות שהיא מוציאה מהאינטרנט.

ואני, בחוסר הטאקט הידוע שלי, וחוסר הבושה, והגאווה, ניגשתי אליה, ושאלתי אותה על מה היא עושה עבודה, ומה היא לומדת... היא התחילה להתנצל, ואמרה שזו עבודה ממש קטנה שהיא עושה, ולא משהו רציני... אז אמרתי לה שתחפש בגוגל את ארגון בת קול, ושם יהיו לה כמה תשובות לשאלות שהיא שואלת, או שיעזרו לה לענות על שאלות המחקר בעבודתה.
סיפרתי לה קצת על הארגון, ומה הקונפליקט לסבי דתי בעיני...

כבר אמרתי פעם שאני צריכה סטיקרים נשלפים של בת קול בתיק???

אז חברות, אנחנו על המפה, גם בעבודה של סטודנטית בבר אילן... כבוד!!!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)