שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
יהיה בסדר..

יהיה בסדר..
פורסם לפני 3679 ימים     מאת שיר ללא     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 3669 ימים

השיר מתאר חלק ממה שאני מרגישה כבר זמן רב.. והקליף פשוט מעולה..

זהו זה כל כך קרוב.. והלחץ רק מתגבר.
הערב זה החינה של אחי שחיכינו לאירוע זה שנים כה רבות.. ובמקום לשמוח בשמחתו, ליבנו מלא דאגה..
אמא צריכה לעבור ניתוח שבוע הבא (יום לפני החג) ובגלל שתוצאות הבדיקות שלה לא טובות יש חשש שהניתוח ידחה.. ועם כל הסבל שהיא חווה כבר זמן רב מדי, המחשבה על הדחיה מפחידה אותנו, אנו ערים למצבה הנוכחי שרק מדרדר כל יום.. זהו ניתוח שנחשב כפלסטי אבל אצלה זה אחרת, זה ישפר את איכות חייה לאין שיעור. ומדובר אצלה ממש ב"דיני נפשות". היא תוכל לישון סופסוף.. תוכל להתהלך בבית כמו בנ"א, תוכל לנשום מבלי קושי. ובעיקר תוכל להשאר לבד בבית ולתפקד לבד, מבלי השגחה צמודה. ואולי בעז"ה גם להיות בחתונה של הבן שלה שבעוד שבועיים..

מאוד מקווה שהימים הבאים יעברו בצורה הכי טובה שניתן.. ושהחינה תהיה תחילתו של זמן שמח במשפחה שלנו שיאפשר לבשורות טובות ומשמחות להכנס פנימה לתוך ליבם של בני משפחתי, שחוו רק עצבות וקושי בשנים האחרונות..

תודה על המקום שאיפשרתם לי לשתף.. ולשחרר קיטור..
ותודה..לכל המלאכים טובים שהקב"ה שולח שדואגים.. ועוזרים..
כמובן תודה לבורא עולם שנמצא שם תמיד.. גם אם אני לעיתים מתעלמת מקיומו.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0859)