שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדהדתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הטרדה מינית במסיבות נשים ומסיבות ק'וויריות


הטרדה מינית במסיבות נשים ומסיבות ק'וויריות
פורסם לפני 3877 ימים     מאת rr-rr     סה"כ תגובות: 1     תגובה אחרונה לפני: 3877 ימים

המכתב הבא מתגלגל בקבוצות פייסבוק שונות ונראה לי שכולן צריכות לקרא אותו.
הרגישו חפשי להפיץ אותו כ-NOTE אצלכן בפרופיל פייסבוק, לשלוח אותו הלאה כאן,
בפייסבוק או במייל ולהפיצו בבלוגים, פורומים אחרים. זה חשוב.

בנות יקרות,

קיים מידע על כמה לסביות צעירות שהגיעו למצבים "לא נעימים" עם אחד הגברים שמגיעים באופן קבוע לערבי נשים באשמורת, מינרוה, ואירועים קוו'יריים מעורבים. מכיוון שהנסיבות לא לגמרי ברורות (לא ברור אם מדובר בקטינות, לא הופעלה אלימות וכו') ייעצו לי לא להפיץ את שמו ותמונתו בפורום הזה. למיטב הבנתי העניין הועבר למרכז לנפגעות תקיפה מינית וצילום שלו הועבר לכמה ממארגני המסיבות. יחד עם זאת אני לא חושבת שהבעיה היא רק גבר אחד.

חשוב שנגלה ערנות כלפי גברים סטרייטים בוגרים שבאים באופן קבוע לערבי נשים. אנחנו חייבות לשמור על עצמנו ואחת על השנייה באירועי הקהילה, בדיוק כמו בכל סיטואציה אחרת שבה גבר סטרייט בגיל של אבא שלנו היה נדבק אלינו, מזמין אותנו לעוד ועוד דרינקים או נכנס אחרינו לשירותים ונוגע בנו. גם אם הם מגיעים עם ידידה, סביר להניח שחלק מהגברים הללו לא באמת מגיעים כדי לנהל איתנו שיחות על פמיניזם ושופינג. אנחנו לא בטוחות יותר מכיוון שאנחנו במסיבת נשים, במסיבה קוו'ירית, במינרוה או באשמורת.

לסביות צעירות הן קורבן נח במיוחד. במיוחד במרחבים שבהם הן מרגישות בטוחות. הן חופשיות יותר לשתות כי הן מרגישות מוגנות מפני גברים חרמנים וסכנות דומות. האווירה טעונה מינית כבר ככה. המניפולציות והסיטואציה זרה להן ואחריה הן לא מבינות איך הגיעו למצב כזה עם גבר ומתביישות לספר ללסביות אחרות. קטינות רבות מפחדות לספר להורים או למשטרה כי יותר מפחיד אותן שיגלו שהן מבלות בשתייה במועדונים וברים. זה בדיוק מה שמאפשר לגברים הללו להמשיך להגיע למסיבות ולעשות את מה שהם עושים.

סביר להניח שהמקומות עצמם יכניסו כל לקוח משלם ולכן חשוב שניזכור שגם בערבים ובמסיבות של הקהילה, הסכנות הן אותן סכנות. אנחנו חייבות לגלות מודעות כדי לא להגיע למצבים שלא נדע איך לצאת מהם.

זכותכן לקבוע מתי, מה ועם מי. אתן מחויבות לרַצות רק את עצמכן. זכותכן לומר שאתן לא בעניין. אם לא נעים לכן, אתן יכולות להזכיר לאותו גבר שהגעתן לערב בנות או למסיבה קוו'ירית כי אתן אוהבת בנות ושזה לא אישי.

אם יש בניכן משהי שחוותה חוויה דומה, ולמרות הקושי, דיווח למרכז לנפגעות תקיפה מינית או למשטרה יכול למנוע את מה שעברתן מבנות נוספות. אם לא למען עצמיכן, דווחו למענן.

אם יש בניכן מפיקות של ערבי נשים וליינים קוו'ירים, סלקציה קפדנית יותר יכולה למנע מקרים נוספים של ניצול והטרדות
_________________________________________

גם את יכולה לתרום להעלאת המודעות ע"י הפצת המכתב
אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך
*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)