שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הבחירות שעושים בשבילנו...

הבחירות שעושים בשבילנו...
פורסם לפני 3765 ימים     מאת dana7     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 3762 ימים

אז אחרי ישצאתי מהארון בפני משפחתי ורוב חבריי, ואפילו התחלתי לצאת ולדבר עם בנות מעניינות(כן,המחמאה בשבילך יקריתי), ואחרי שהכעס התהפך לעצב והעיניים הנעלבות נכבו ונשארו כבויות אצל ההורים, ואחרי שחשבתי שאין ולא תהיה קבלה אצל ם אבל הם לפחות משלימים עם "רוע הגזרה" אני יושבת להנאתי (סתם, לא באמת להנאתי אבל כן יושבת) בתור לרופא שיניים ומקבלת טלפון לא מזוהה.
אני- שלום,
הוא- שלום מדבר__ קיבלתי את הטלפון שלך מרחמים.
אני- שתיקה ומבוכה מעורבבים להם יחדיו.
הוא___ מובך עוד יותר את יודעת במה מדובר נכון?!
אני- כן כן אהלן מה שלומך...

הייתי בטוחה לתומי שזה עוד טלפו מיני רבים בקשר לחיפוש עבודה שלי עד שנפל לי האסימון, רחמים- חבר של ההורים שלי בטוח שהוא מצא את בעלי, התקשר לאבא שלי היקר והם בניהם החליטו ואני הייתי הגורם הכי שולי של העסק...

בשיחה אח"כ הוא שאל אותי מה את מחפשת בבחור?
עניתי את הדברים הרגילים: חכם, טוב, מצחיק... אבל בלב שלי עניתי לו "שיהיה בחורה"

יצאתי איתו ל2 פגישות ובשבת אמרתי לאמא שלי אני מקווה שאת מעריכה את מה שאני עושה כי זה מאוד קשה לי, אני יושבת מולו ורואה ונחמד לי לדבר איתו באמת בחור אינטליגנט שיש הרבה על מה לדבר אבל מוצאת את עצמי חוזרת שוב לפרט הכל כך שולי הזה שיש לו ,לעזעזל, שיערות על הידיים, ואני אוהבת בנות, חלקות, נעימות...

חברה שלי אמרה לי "אולי כדאי לך לנסות, תתחתני ואני מבטיחה לסדר לך מישהי שתהיה לך מהצד בשביל הנשמה הלסבית שלך, אבל אני לא רוצה, לא רוצה לבגוד, לא רוצה לשקר לעצמי ולמי שהוא לא יהיה בשביל שהמשפחה תשמח,ומצד שני כל כך קשה לראות את ההורים,כל כך מנסים לתקשר אבל כל כך כבויים מבפנים.
העניין הוא שאנילא יודעת את מי אני אוהבת יותר -אותם או אותי...

שיהיה שבוע וב ומשכיל...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)