שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
לוח מודעות מחודש..

לוח מודעות מחודש..
פורסם לפני 3777 ימים     מאת שיר ללא     סה"כ תגובות: 33     תגובה אחרונה לפני: 3763 ימים

אולי אור קצת תכעס.. אבל מרשה לעצמי לפתוח לוח מודעות חדש עקב הנסיבות הבאות..
דרושה שותפה (לא, לא לחיים.. למרות שגם זה לא יזיק.. אבל הפעם מתמקדת בשותפה לדירה)

לדירתי המעולה השוכנת בירושלים דרושה שותפה נוספת.. המיקום שקט ונחמד.. הריהוט מלא..
ופשוט אין כ"כ כוח לחפש שותפה שלא מכירה אותי לגמרי ולהתחיל הכל מחדש אז העדפתי לברר כאן.. אולי אמצא את מה שאני מחפשת והמצב יהיה קצת יותר נחמד..
תאריך כניסה ב1 בספטמבר..

מה עוד?!
יש שם אחלה שותפה.. אפילו עושה השתדלות ומשתתפת במטלות הבית..
בקיצור.. אני!
אם תרצו המלצות.. יש הרבה ממי לבקש.. :) ב"ה..

אם חלילה וחס לא אמצא שותפה עד סוף אוגוסט או שהבעל בית ימצא דיירים אחרים.. מה שיבוא ראשון,אצתרך לפתוח הודעה חדשה.. וזה יהיה על אחריותכם.. והיא לבטח תראה כך..
"מחפשת להכנס כשותפה לדירה בעיר הקודש.. עם שותפה או שתיים(- כאן כבר מתחילה לוותר על לגור רק 2 שותפות בדירה..) וכהנה וכהנה מילים של תחנונים למציאת דירה ומעבר בניגוד לרצוני (האמיתי) לדירה אחרת..

אז גברותי היקרות..
עשו עימי חסד קטן ותעדכנו אותי או את המסר האישי או אם ממש קשה לכן אפילו לשרשר הודעה זו במידה ויש לכן אינפורמציה מועילה.. לפחות עד אשר אמצא כבר משהו יציב בחיים שלי.. דירה למשל.. :)

שבת שלום ותודה על המקום..
שיר ללא..

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)