שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
שבוע טוב

שבוע טוב
פורסם לפני 3573 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 3572 ימים

אני יודעת שהרושם האחרון שהשארתי פה בפורום היה לא ממש טוב, ואני מתנצלת ממש על הדרך בה התבטאתי בצורה פוגעת או שנראתה בצורה זו אחרת שלילית כלפיכן או כלפי מה שאתן מייצגות,
פשוט מה שקרה היה שהאמת שבוערת בכן- שרפה אותי.
והחיים שלכן, הם בדיוק מה שכל אדם בתוך תוכו רוצה שיהיה לעצמו.
חיים מלאים באמת, למרות הכל.
ואני כותבת למרות הכל, כי "הכל" זה באמת המון. והיתה פה מישהי שכתבה לי שאולי אם אני כן אחליט ללכת עם האמת שלי היא תגבה מחיר כבד מידי, אולי כדאי לי להחליט אחרת.
ולכן, בצער רב, אני קמה ועוזבת את כל זה.
כי זה אני, כנראה. וזאת המהות שלי, לרצות. לרצות אחרים, ואת עצמי, רק לפעמים.
ולפני שאני הולכת לקבור את הרגשות האלו, ולפני שאני הולכת להטמין את כל האמת הזאת עמוק בפנים איפשהו, ולמרות שהלב שלי כואב, ויש בי קול שמרעיד לי את הנפש, שאומר לי בעדינות וברכות ועם קול שבור שנדמה שעוד רגע והוא יעלם ממני, (והלוואי וזה יקרה כבר), ואומר לי לא לעזוב, וללכת עם האמת שלי עד הסוף.
אני פשוט לא יכולה.
לא מסוגלת. ואני הולכת לקבור כל זיכרון, וכל אדם שמעלה בי את הרגשות האלו, ואם זה אומר לבנות לעצמי איזו חומה ענקית שתסתיר לי את זה, ואת עצמי מפני הדבר ההוא, מפני העוצמה הזאת שיש בי כשאני אוהבת, אהבה אמיתית- אבל פשוט לא את האנשים הנכונים.
אני לא יודעת אם זה סימן משמיים, אני לא יודעת אם זה מה שהוא רצה שם למעלה, אני לא יודעת, אבל כל כך הרבה מכשולים וכל כך הרבה מחסומים- אני כבר לא עומדת בזה.

אז החלק הזה מת בי עכשיו. ואולי יום אחד אני אסתכל אחורה ואזכר בכל מי שרצה שהאמת תצא ממני ואני אהיה סופסוף חופשיה מעצמי, ולא אהיה כבולה לעצמי- ואני אזכר בכן, שהראתן לי את האמת, כמה כואבת שהיא.

שוב, תודה על הכל. וסליחה.
אני מעריכה אתכן, כל כך, ויודעת בוודאות, שכל מה שנאמר לי פה הוא נכון.
ונכון, זאת בחירה שלי, ואום זה שווה משהו, אני רק יכולה להגיד, שאם רק הייתי יכולה, הייתי מחליטה אחרת והולכת עם הרגשות שלי עד הסוף, ועם האמת עד איפה שרק אפשר..
אבל אני לא.
המחיר כבד לי מידי.

שבוע טוב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0947)