שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הבטחות של פוליטיקאי?

הבטחות של פוליטיקאי?
פורסם לפני 3524 ימים     מאת אמא גאה בבית     סה"כ תגובות: 29     תגובה אחרונה לפני: 3515 ימים

אתמול היינו במפגש שאירגנו חברותא (כפרה עליהם) עם ח"כ אורי אורבך מהבית היהודי.
לאחר שהוא אמר כי הוא לא היה מגיע למפגש כזה לפני 10 שנים (מה שמראה על התקדמות ביחס החברה הדתית אלינו כקהילה)
ולאחר שאמר כי הוא חשב שיש כמונו בבודדים ולא שיער שיש המון כמונו ועוד בהתאגדות - מה שנותן לנו כח לעמוד ולדרוש זכויות - וזה נאמר בהערכה,
יצאנו משם עם 3 הבטחות: (2 כלליות אחת אישית יותר)
1. הוא הבטיח כי לכשיאמרו (ויאמרו) דברי הסתה מפי "אישי ציבור" (ע"ע ניסים זאב) הוא יצא בקריאה נגדית.
2. הבטחה נוספת כי הוא מוכן לעזור ולקדם פעילות שב"ל עם צוותים חינוכיים.
3. הוא מוכן לעזור לקדם קבלה של ילדת קהילה בחינוך הדתי. (אמנם זה בעוד 5 שנים - אבל יש תקווה)

מכיוון שאני הוצאתי ממנו את הבטחה מס' 1 אני מחכה בציפיה לקריאה הראשונה של הזאב וחבריו.
ותודה לתה ירוק על קידום ההבטחה השניה.
הבטחה שלישית היא אישית.

ובהזדמנות זו אני אנצל את דבריו של אורבך שאמר כי עצם ההתאגדות שלנו היא כח. אומר כי אני ממש בעד לחבור וליצור כח להט"בי- דתי אחד ומאוחד. (כן שולה, עדיין יהיו פעילויות נפרדות כי זה עניין של צורך). ושב"ל יכול להמשיך להיות זרוע ההסברה שלנו.

שבת שלום
אמא גאה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)