שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
בהתערבות הזאת, אני לוקחת!...

בהתערבות הזאת, אני לוקחת!...
פורסם לפני 3541 ימים     מאת Hפידוסית     סה"כ תגובות: 21     תגובה אחרונה לפני: 3536 ימים

אני קודם כל מזהירה מפני הודעה ברוח הנונסנס הידוע של שעת ה"מתה-לישון,אבל-פאדיחה, כי עוד-ממש-מוקדםולהשכיב-את הילדים-לא נחשב..:)"אבל אם היה מותר, לפתוח פה שרשור שלם על קרמבו,נראה לי שגם זה "עובר"...:))

אז, אני וחברה נוספת..התערבנו.... על מה?
ככה.כולנו פה עם ניקים,
מלבד אביגיל,והויז קפוא, (שמשום מה בטוחה שהניק שלה ממש רחוק מהשם האמיתי:), רובנו כאן, בלי זהות אמיתית...

אז,אולי זה יופי לפורום, אבל קורה שיש משתתפות,שחוץ מלנחש משהו על החלק האמיתי בזהות שלהן,, אי אפשר לעשות הרבה..(אפשר לפתח שיח מתעניין בהודעה האישית, אבל למי יש כח וסבלנות...)

תכלס, יש הרי אזורים,שהשליטה שלהם כאן, מוחצת... כשברור שהפסדנו את הבכורה לתל אביביות.. בואכה, ר"ג וב"ב..ולירושלמיות...
יש קבוצה דרומית, שמורכבת רק מבאר שבעיות...(מבטיחה,ביררתי!)
אז שאני יבין. אני?????!!!!!!!!
???? אני????
הלסבית הדתיה היחידה, (רגישה,ספונטנית, הומור, וכו'..טוב זה שייך להודעה אחרת..:)
מגבול ר"ג,עד אשדוד?????
אמאלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מה קורה פה?

אז יש לנו התערבות, שאולי יש , אבל לא כאן...
(רק אני מצהירה בזאת שפה, על האתר הצנוע הזה, יותר נכון על אחיו הבכור בנענע, הכרתי את מי שהייתה בת הזוג שלי,ולמרבה הנס, אות השמיים, ותקציב הדלק שלי, הגיעה מהעיר הכי סמוכה אליי!!)
ככה, שאני, בשונה מהמתערבת המשתחצנת, חושבת שהדרום חי, נושם וכאן...
הדרום שאינו, בהכרח ..באר שבע..(יופי של עיר!)

כללי ההתערבות היא, שמותר לכן לשקר, ולהעביר את הכתובת שלכן,לפה,(סתאאאם...)
ובלבד, שתוך ממש לא הרבה זמן, נגלה פה שהרדיוס שלי, הרבה פחות מבודד ממה שצפינו..:)

אז,
דרומיות?!
שפלה?!
יש?!

(ממני, שאם תמשיכו לשתוק כאן,אני אתחיל להריח איך זה להפטר ממאה חמישים שקל בהתערבות חסרת סיכוי:)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)