שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
המפץ הגדול

המפץ הגדול
פורסם לפני 3794 ימים     מאת interlude     סה"כ תגובות: 35     תגובה אחרונה לפני: 3787 ימים

המפץ הגדול

אוקיי, היר ווי גו....

אז אחרי מפגש ראשון עם חברת בת קול מקסימה, ואחריו המפגש בירושלים עם כמה מחברות בנות קול וותיקות וחדשות (שקדמו לו פרפרים בבטן, חייבת להודות :-) החלטתי להצטרף.
האמת, חשבתי שייקח קצת יותר זמן עד שאכתוב בפורום, אם בכלל, אבל מקריאה של אי אלו דפים בפורום מתפשטת תחושה של משהו מוכר ונעים ופתאום צצה לה שורה מספר ילדים מוכר שהקראתי לאחיינית שלי וכן, נאות השכנות בעיניי... אז למרות שההיכרות היא קצרה, אני מתפקדת :-)
בת 31 (אוטוטו בת 32 אבל מי סופר) מאיזור השרון, נמצאת ממש בתחילת התהליך שרובכן כבר עברתן וחלקכן עוברות, יש לי מלאן שאלות ולא פחות חששות אבל כדי לא להעמיס חשבתי להתחיל עם עם משהו קטן מגי...

אז השבוע הולך להיות השבוע..
מתחילה לספר לחברים הקרובים על עצמי הישנה-חדשה. לפני שבועיים שלושה, עצם המחשבה העבירה בי זרמים קצרים של " מה-פתאום-עדיין-לא-מוכנה-אין-מצב-בחלומות-הלילה-בצאת-הכוכבים " והיום אני כבר מהרהרת במחשבה איפה נשב כשאספר ואיך אתחיל..
אז אני מתחילה עם שתיים. מחר אני נפגשת עם חברה טובה שבאה לביקור קצר מארה"ב ואוטוטו חוזרת לשם ויום למחרת כבר קבעתי עם חברה טובה אחרת ( לסבית שחיה עם בת זוג ומגדלות ביחד 2 אינדיאנים מתוקים) שההפתעה אצלה תהיה (אני מניחה) כפולה, גם מהחדשה, לא רוצה להגדיר מרעישה אבל כן, זה די מתחמם וגם מעצם העובדה שעד עכשיו לא היה לה מושג.

אז בתקופה של שינויים גדולים שמתחילה עכשיו אצלי ( מי אמר התחלות והחלטות--של-השנה-החדשה-ולא-קיבל :-), של סיום תקופה במקום עבודה אחד ומחשבות על מעבר של מקום מגורים וכו', מתחיל אצלי השבוע המפץ הגדול.. הוא שלי והוא אישי והוא מפחיד אבל הוא מתחיל...
ואני איתו.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)