שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
משתפת מעט..

משתפת מעט..
פורסם לפני 3665 ימים     מאת שיר ללא     סה"כ תגובות: 16     תגובה אחרונה לפני: 3656 ימים

חזרתי להורים בידיעה ש- קל לא הולך להיות לי.
במיוחד נוכח העובדה שלאמא לא פשוט לקבל אותי.. כמו שאני. ל ס ב י ת..

כולי מתלבטת אם להגיע למפגש.. ולכן גם בחרתי להודיע לה באותו היום על כך.. "אמא אני נוסעת הערב.. היא שאלה לאן.. ואני הגבתי "למפגש של בת קול" ובעודה אומרת בשביל מה?! כבר הותקפתי בטענות שהיא רוצה שאלך למפגשים מסוג אחר.. שיש בו בחורים ובסוף תהיה זוגיות עם בחור..
בקיצור היתה לי תחושה שאני תכף מתקפלת ואומרת לה.. "את יודעת מה?! הורדת לי את החשק ללכת.." אבל אני החלטתי להרים ראש וללכת בכל זאת..

כמובן חוקי מרפי לא היו בעזרי בעודי מגיעה למפגש.. ולבסוף.. היה ממש נחמד ופגשתי בנות ממש נחמדות.. מקוה שזאת שגילתה שכבר אין אוטובוסים לאזור מגוריה הצליחה להסתדר..

והפלא ופלא.. חזרתי הביתה במחשבה שאמא מחכה עם איזה גרזן בכניסה.. או לפחות לראות 1000 שיחות שלא נענו ממנה.. והנה.. כלום.
אפילו לא צלצולון.. או הודעה מאחי על זה שאמא שואלת לשלומי.. כאילו קרה איזה נס והיא פתאום סומכת עלי.. מוזר לי אפילו לרשום את זה.

וכשנכנסתי הביתה.. ישר שאלה.."איך היה?! מה היה?! מי היתה שם?! אני מכירה?!"
הייתי בהלם.. אבל חייכתי והגבתי לחלק מהדברים בנימוס..
וכך נגמרה לה השיחה..

מה אומר?! הזוי קצת..
ומצד שני יכולה להבין אותה.. שהיא פוחדת שאני אגיע למקומות שלא יטיבו עימי. שאעשה דברים שלא יתרמו לי בעתיד..
ואני.. אני רק מנסה לגדול וללמוד את החיים.

בקיצור.. אמא.. סחטן עליך הפתעת אותי!!

ובלי לדפוק איזה עין הרע..כן..

אולי הגיעו ימים טובים?! מי יודע.. :)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)