שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מה נשתנה הלילה הזה?

מה נשתנה הלילה הזה?
פורסם לפני 3554 ימים     מאת תה ירוק     סה"כ תגובות: 56     תגובה אחרונה לפני: 3530 ימים

לכאורה, השרשור שאני רוצה לפתוח פה הוא לא אישי סטייל השרשורים הרגילים פה (וראה העמוד האחרון). לכאורה הוא לא על אהבה. לכאורה הוא לא על יחסים, על משפחה.

אבל רק לכאורה.

מה נשתנה בבת-קול השנה מכל השנים? אוטוטו מגיע פסח. כמו בכל שנה בארבע (חמש?) השנים האחרונות, מארגן צוות האירועים [1] את אירוע "פסח בגבעה" שהוא שם יפה וציורי למנגל בת-קולי בגבעה עם בקתה בלב אזור פסטורלי אי שם במרכז הארץ [2]. אממה? כבר כמה זמן שיש מין שקט בבת-קול. שקט לא טוב. דממה שכזו, שנובעת ממיעוט המשתתפות באירועים האחרונים. הצצתי במייל אירועים ועוד לא ראיתי תגובה אחת של מישהי שמתכוונת לבוא בפסח. אף לא מילה בפורום. איך זה קרה לנו? איך זה שלמסיבת פורים האחרונה הגיעו מחצית ממספר הנשים שבד"כ היו מגיעות [3]? שאף אחת לא מרימה את הכפפה שזרקה אחראית צוות אירועים בענין פסח בגבעה ולא קמות כמה נשים לארגן את האירוע? נכון, קרו כל מיני תהליכים בבת-קול בשנה ומשהו האחרונות. השתנינו. יש ועדה מנהלת. יש המון חברות (לפחות על הדף). יש וועדות וחלוקת תפקידים. וגם - יש לא מעט נשים שהיו פעילות, שהיו הכח המניע של בת-קול, אבל השנים קצת מעייפות... וגם הילדים שנולדו (טפו טפו טפו כן ירבו), גוזלים לא מעט זמן.

אז אני לא יודעת מה מוביל למה. אני לא מומחית בסוציולוגיה, אנתרופולוגיה או גוד נווז וואט. אבל אני כן יודעת שיש עוד הרבה נשים שצריכות את בת-קול, צריכות אחת את השניה, צריכות את הקהילה ואת המסגרת התומכת (שב"ה עדיין בועטת בחלקה הודות ל- dlb וקימונו סגול).

אני אשמח אם יושבות הפורום הזה תיקחנה קצת זמן למחשבה לשאלה הזאת - מה נשתנה? ועוד יותר חשוב מכך - מה אפשר וצריך לשנות בבת-קול - פעילויות, אירועים, אחר - כדי שהקהילה שלנו תפרח ולא תדעך.

חג שמח,
מיכל
(שמאמצת את שיטת הערות השוליים של פוליטאה ולא מבינה איך לא עשיתי זאת עד כה)

[1] שאני כבר לא חלק ממנו, תודה לאל, אבל כן נמצאת שם בלבי - אהבה ויחסים כבר אמרנו?

[2] פסטורלי ומרכז הארץ - האם זה חוקי לכתוב את שתי ההגדרות הללו בסמיכות כה רבה?

[3] ומודה, שגם אני הגעתי לשם קצת בשל תחושת המחוייבות (משפחה כבר אמרנו?)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1719)