שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
קצת משתפת

קצת משתפת
פורסם לפני 3445 ימים     מאת ירושלמיתאחת     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 3443 ימים

ומעדכנת במה שעובר עלי.

האמת שקצת התאכזבתי שאף אחת לא הגיבה להודעה על ביטול המפגש המסורתי בל"ג בעומר. אולי זה חלק מהאוירה ה"לא איכפתית" שנוצרה לאחרונה בבת קול (ראיתי שגם פתחו על זה שירשור בשעתו) אבל זה שולי, כבר לא ממש חשוב. מי שמכירה אותי יודעת שאני לא מאלו שמתבכיינות/מקטרות. וגם עכשיו לא התכוונתי לכתוב זאת. הרבה זמן לא הייתי בפורום ורק רציתי לעדכן אתכן במה שעובר עלי.

אני עוברת תקופה לא קלה של התמודדות עם סרטן השד.
התבשרתי בערב פסח על הגידול ומאז כבר הספקתי לעבור ניתוח בו הסירו בלוטות לימפה נגועות. הגידול עצמו חמק ורק כשהגיעו תוצאות הפתולוגיה התברר שיש צורך בניתוח חוזר. שייערך בעצם עוד כמה שעות (יום ראשון).

אני מאמינה שהכל יעבור בשלום והתקופה הזו תעבור מהר, אני יודעת שלהתמודד עם טיפולי כימותרפיה והקרנות הם לא ענין של מה בכך, אבל בטוחה ומקווה שאעבור את זה כמה שיותר מהר. שהכל יהיה כבר מאחרי..

תוך כדי אריזה וההכנות לאישפוז, כשאני לא מצליחה להירדם, אני עוברת גם על SMSים ומיילים שקיבלתי והרגשתי צורך להכנס לכאן ולעדכן.

אשמח שתהיו בקשר, במייל, בפייסבוק או בפון.
התמיכה שלכן חשובה לי.

שולחת לכולכן המון אנרגיות טובות ומבריאות ומאחלת לכולנו שבוע טוב, שבוע של בריאות, הצלחה והמון המון אהבה.

ממני.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)