שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הטיפול הכימותרפי הראשון

הטיפול הכימותרפי הראשון
פורסם לפני 3330 ימים     מאת ירושלמיתאחת     סה"כ תגובות: 13     תגובה אחרונה לפני: 3323 ימים

אז ככה,
הטיפול אתמול היה מקסים, די נו, אל תצחקו....

על הבוקר עושים בדיקת דם לספירה ולתפקודי כבד וכליות.
יש שעה של הפסקה שמחכים שהתשובות יגיעו (אם הבדיקה לא תקינה - שולחים הביתה) ובינתיים יש אגודת מתנדבים ע``ש חה``כ לשעבר יולי אדלשטיין שנפטר מסרטן, הם עושים טיפולים אלנטרטיביים ללא תשלום לפני הטיפול הכימותרפי.

וזה באמת כיייףףףףףףףףףףףף!
התרגלתי להקשיב לגוף שלי ולתת לו גם להתפנק, לפני כן לא הייתי מסוגלת לעבור טיפול רפלקסולוגי, הייתי מאד רגישה ברגליים ולא היה מצב שאפילו בעיסוי רגיל הייתי נכנסת להרפיה וטראנס, כל הזמן הייתי דרוכה. אבל כמו שאמרתי, לומדים דברים בחיים.

איך שהתחלנו ביקשתי גם טיפול בידיים ולא רק ברגליים, היא החליטה על טיפול משולב של רפלקסולוגיה-שיאצו קל-ודמיון מודרך. הודעתי לה שאני ``רוצה להיות בסיני`` והיא פשוט היתה מדהימה עם הדמיון המודרך, ממש ``ראיתי`` את הבדואי יושב על הסלע ומחלל בחליל (מוזיקת הרקע)....

לאחר טיפול של כחצי שעה הרגשתי שישנתי לפחות 3 שעות, קמתי מלאת אנרגיה ועם גוף רגוע לגמרי!
אמרתי לכם שאל תצחקו, שהיה כייף באמת.

אה, אז כבדרך אגב הלכתי לאחות ואמרתי לה שאם כבר אני פה ועשיתי כבר טיפול אלטרנטיבי - אני לא רוצה להשאיר אותה מובטלת - אז אעשה כבר גם את הכימותרפיה......

קיצור, 3 שעות חיבור ל``פורט`` (האינפוזיה הקבועה שאני שמחה שעשיתי וחסכתי פגיעה בוורידים) - ועירוי של שקיות צבעוניות וזהו.

חזרתי הביתה, נרדמתי כמו תינוקת לשעתיים ויותר.

בערב הרגשתי קצת בחילה, אבל כדור הפראמין שהכינותי מראש פתר את הבעיה.

הבוקר מוקדם לקחתי ``אימנד`` שזה כדור שעולה רצח - אבל מסובסד לשמחתי ע``י קופות החולים והוא נחשב לפלא ולעזרה הראשונה בכל הנושא של הבחילות וההקאות. וחזרתי לישון.

בעיקרון תופעות הלוואי לא אמורות להיות ביום הראשון אבל טבעי שאני קצת חלשה ולכן מקשיבה בעיקר לגוף שלי, מנסה לאכול בריא עד כמה שניתן והעיקר - להמשיך להיות אופטימית ולקוות שכל התקופה הזו תעבור הכי מהר ובקלות שאפשר.

יאללה, עוד שבועיים שוב רפלקסולוגיה (ועל הדרך כימו.... )

תהיו לי בריאות יקרות שלי, והעיקר, תמשיכו לשמור על קשר.

המון המון אהבה ואנרגיות טובות.

ירוש.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)