שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מצעד הגאוה- חלוצה בת קולית

מצעד הגאוה- חלוצה בת קולית
פורסם לפני 3464 ימים     מאת החננה מפתח תקווה     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 3462 ימים

איך אף אחת לא כתבה על המצעד, או שאלה איך היה במצעד? מה היו התחושות?
אז כנראה שאני אהיה הראשונה...

ה מ צ ע ד שכל כך פחדתי ממנו שנים קודמות, שעד היום עדיין לא גיבשתי דעה סופית לגביו, אם זה בסדר לצעוד, אם זה מתאים לי בתור בחורה שמגדירה את עצמה כדתיה להיות חלק ממנו?
האם התהלוכה הפרובוקטיבית הזו מתאימה למה שאני מייצגת? מתאימה לי? האם אני תורמת משהו לחברה כשאני הולכת שם? האם אני תורמת משהו לעצמי?
לשאלות שאני שואלת את עצמי, עדיין אין לי תשובה ברורה, אבל אני יכולה להגיד שדווקא במצעד, במקום שמעורר בשבילי הכי הרבה שאלות, ספקות, פחדים, המצלמות שאולי יכולות לשים את עדשותיהן על פניי, דווקא במקום הזה הרגשתי ביום שישי בית.
למי שלא יודעת השנה לא הלכנו בת קול בתור ארגון בפני עצמו אלא הלכנו חמישה ארגונים להטבים דתיים. הרגשתי בתוך חממה דתית משלי, לא ראיתי שום דבר אחר, רק אותנו, בשונה משנה שעברה שהתערבבתי בין המשאיות השונות, ובין מגוון מאוד רחב של אנשים שונים ומשונים, ונחשפתי לצדדים שונים בקהילה ההומו לסבית שאפילו לא העזתי לחשוב שקיימים בה, השנה היינו אנחנו, הקבוצה הדתית שלא רואה אף אחת מלבדה.
אני לא אומרת כרגע אם זה טוב או לא טוב, אני אומרת תחושות שחזרו אלי עוד לפני שיצאתי מהארון, התחושה שהחברה הדתית נמצאת בתוך בועה, חומות סגורות ומסוגרות, שמצד אחת נותנת תחושה נפלאה של בית, שייכות בתוך ההמולה, אך מצד שני לפעמים שוכחים להציץ מה קורה אצל השכנים...

אין ספק שיש לנו הקהילה הדתית הגאה אנשים מעולים, איכותיים, שאפשר להרגיש שהגעת הביתה, ומה קורה אצל השכנים? האם אנו עושים לנו קהילה בתוך קהילה?

ולסיום, כל הכבוד למארגנים מהארגונים השונים, ולמארגנות מבת קול, גאה להיות חלק מהמקום שאתם משתייכים אליו.

נעה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)