שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
בת קול כארגון פוליטי

בת קול כארגון פוליטי
פורסם לפני 3575 ימים     מאת המתולתלות     סה"כ תגובות: 150     תגובה אחרונה לפני: 3568 ימים

אז הייתי במצעד, פעם ראשונה, יתכן שגם אחרונה, ויש לי קצת מה להגיד...

שקלתי רבות אם ללכת בכלל. המתולתלת השנייה לא בעניין, ואני, בתור אחת שלא מרגישה כל כך
שייכת לקהילה חוץ מספציפית לבת קול, לא ששתי להגיע ולצעוד בנפרד מהארגונים הדתיים..

אז אני, החילונית (לפחות במנהגיי), שמתי על עצמי חצאית ארוכה וחולצה צנועה, והגעתי, אם
כי באיחור למצעד.
ברגע שהגעתי הבנתי שלצערי אני לא שייכת לאף קבוצה או תת קבוצה שהייתה שם, לא לאלה שגרמו
לי לא לרצות לבוא מלחתחילה, וגם לא לבת קול. לא יכולתי להתחבר לצורה שבה בת קול הציגה את
עצמה, כחלק מארגונים שכל מי שראה את המכונית שצועדת לפניהם הסיק כי הם ארגונים ימניים,
ציוניים ופוליטיים.
לא הצלחתי להבין את הצורך הזה להתנהג כמו ביום העצמאות - במצעד הגאווה.
למה לערבב שמחה בשמחה??
אם בת קול בוחרת להציג את עצמה כארגון לסביות דתיות ימניות, אין שום בעיה, אבל שקיפות
הינה מתבקשת.
בתור זו שעונה לקו המידע של בת קול פעמיים בשבוע, הייתי שמחה להבין מהי האג'נדה הפוליטית
של הארגון. ביום שישי, לא הבנתי מה מקומי ואיך אני משתייכת לקבוצה הזו.

אשמח לתגובות
לילה טוב לכולן

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1875)