שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אחרי המון התלבטויות,

אחרי המון התלבטויות,
פורסם לפני 3190 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 2309 ימים

החלטתי שאולי כדאי לי לנסות בכל זאת.
הכרתי את האתר הזה לפני שנה בערך. התחלתי לכתוב בו פה ושם. בניסיון למצוא תשובות, או נחמה, או מקום שאוכל להניח למחשבות שרצות לי בראש- קצת לנוח.
והאמת, מצאתי.
מצאתי שעד כדי כך - לפעמים זה היה כל כך אמיתי, שזה היה כבר מפחיד מידי.
נעלמתי לכמה חודשים, חזרתי ליומיים.
ושוב נעלמתי ושוב חזרתי. בטוחה שלא ממש הרגישו בחסרוני- כי אני באמת לא חלק. ואני יכולה להבין למה למרות הניסיונות לא הצלחתי להשתלב. עכשיו הבנתי למה.
הצורך שלי כרגע, הוא להיות חלק מקבוצה של בנות שלא בטוחות בעצמן. שנמצאות בדיוק באותו מקום כמוני. כל כך הייתי רוצה פשוט לדבר עם מישהי שאולי נמצאת בדיוק באותו מקום שלי.
כן, כולכן פה עברתן פחות או יותר את מה שאני עוברת כרגע, כל אחת בדרכה היא, וכל אחת עם ההחלטות לכיווני חיים שונים שהיא בחרה לעצמה. ואולי זה מה שהרגיז אותי. שאני מדברת איתכן ופונה אל חלקכן, וכולכן אומרות לי שזה באמת לא קל, וגם אתן עברתן את זה מזמן, ושאתן מבינות בדיוק על מה אני מדברת. אבל אתן כבר לא במקום הזה. זה הרגיז אותי- אולי כי קינאתי, אולי כי הרגשתי כעס על זה שאתן לא שם איתי באותו מצב.

אבל כל כך הייתי רוצה פשוט לדבר עם מישהי שעוברת את זה עכשיו.

לקח לי המון זמן להחליט אם לשלוח את ההודעה הזאת או לא.
כי זה נשמע קצת נואש, ואולי אף מעורר רחמים. "מחפשת מישהי לדבר איתה.." אבל אני באמת מחפשת. וכבר נמאס לי לפחד להגיד את מה שאני צריכה, שמא אני אשמע משהו שאני כל כל לא. או שאני כן. אני כבר לא יודעת. והאמת, כבר לא ממש אכפת לי.

אז כן, אם מישהי רוצה לדבר, לשתף, להיות חלק מבילבול ענק, שנמצאת בו כרגע, שעוד לא יצאה מהארון ולא בטוחה שהיא בכלל רוצה לצאת, אני כל כך אשמח אם היא תוכל לפנות אליי.
שוב, אני בטוחה שלחלקכן זה נשמע מוזר, אבל זאת האמת, וזה מה שאני צריכה.
אז אני פה, ואשמח לקבל תגובות.

שבת שלום.
סתם, איזו מישהי.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1406)