שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
לגבי העמדה במאמר באתר בת קול "לא לטיפולי המרה"

לגבי העמדה במאמר באתר בת קול "לא לטיפולי המרה"
פורסם לפני 2933 ימים     מאת ניצן55     סה"כ תגובות: 188     תגובה אחרונה לפני: 2909 ימים

בראשית הכתבה שואלת הכותבת שתי שאלות ועונה על שתיהן בלאו מוחלט.

ואני תוהה:

ברשותכן לא אכנס לתהייותיי לגבי השאלה הראשונה ואעבור מיד לתהיה הרבה שלי על התשובה לשאלה השניה: ציטוט - והשאלה המוסרית האוחזת בעקביה, האם יש סיבה לנסות לשנות אותה? כלסביות, כנשים דתיות וכלסביות דתיות התשובה שלנו לשתי השאלות היא, לא. לא - נחרץ וחד משמעי. זאת ועוד, אין כאן שאלות דתיות/הלכתיות כלל ועיקר.

אני מבקשת לשים לב. יש להפריד בין הדברים.
דרכים שנוקטים היום בנסיונות המרה ושיש בהן נזק נפשי אינן רצויות.
אך האם בשל כך אפשר לאמר שאין סיבה לשנות את הנטייה המינית?

הרי ברור הוא שכשהקב"ה ברא את הזוגיות, הוא התכוון לגבר ואשה. הקשר הההרמוני האמיתי (אם אכן מקיימים אותו נכון ועל פי דרכי הקב"ה) הוא בין גבר ואשה.
אף אחד לא יכול להתווכח על זה.

אני לסבית, חוזרת (לאיטי) בתשובה, אחרי מערכת יחסים ארוכה עם אשה, וברבים מלילות השבת אני מהרהרת בכך שהלואי שהיה בחיי איש שיחזור עוד מעט מבית הכנסת ויערוך לי ולילדיי קידוש.
אני יכולה רק להרהר כי הדבר לא אפשרי מבחינתי.
הנטיה המינית שלי היא ברורה.

אך זה שאני לא יכולה לממש את הרצון הזה, אינו גורע מנכונותו.

אני חיה את חיי בשמחה.
מקיימת מצוות ושומרת שבת בשמחה.
עורכת סעודות ליל שבת עם קידוש בשמחה.

אך לרגע אני לא שוכחת,
הלסביות שלי היא אולי לגיטימית, ואני חיה אתה בשלום (בזכות רבים ורבות שנלחמו ופרצו את הדרך ללב הציבור), אך היא לא האידיאל.

ועם כל ההשלמה שלי עם המצב, ועם כל השמחה בחיי,
הלואי ויכולתי להקים משפחה כמו שהקב"ה התכוון.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר עבודה בעגלות Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.3125)