שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אורי אור, אייך?

אורי אור, אייך?
פורסם לפני 3390 ימים     מאת נעמומה     אין תגובות    

איפה, בכל דברי מצאת נתק ביני לבין השמחה והכאב האמיתיים שלי?
הרי אני מודעת לכל צורת רגש, מבינה מה ריגש אותי פעם, מה מיוחד ברגש של היום, יודעת להבחין בדקויות שבין קשר סוער שמתיקותו מבחינתי נבעה בשל היותו מים גנובים, על כל מטען הסוד והכאב שכלולים בכך, לבין קשר רוגע ויציב שדווקא הביטחון שהוא משרה יוצר געגוע למשהו נעלם- אך בלתי ניתן לקיום, חסר רוח ונפח.

איני מאויימת מאושרם של אחרים- אני בהחלט שמחה בלב שלם בשמחתם. מה שקשה לי הוא לראות אנשים שממוקמים במקום בו הייתי בעבר. מאושרים עד אין קץ, אך כואבים וסובלים ללא גבול. די היה אז בטלטול חזק מעט יותר עד שאתעלף מאושר או שאתקע לעצמי כדור בראש. לא מפחד הסביבה, ואפילו לא מפחד העתיד. נשלטתי לחלוטין ע"י רצונותיה ודעתה, עד כי איבדתי את שלי.
דווקא כדי למצוא את עצמי מחדש- הייתי זקוקה לריחוק הזה.
חוסר חמלה? איני מבקשת לדרוס או לפגוע. כל שבקשתי, לאורך כל הדיון, הוא שמי שמחפשת תמיכה- גם ברצונה לשנות בעצמה את אורח חייה וגורלה- תזכה לתמיכה. לא תדרס, לא תפגע ולא תפנה גב לפתרון שיסייע לה, רק מפני שהיא סומכת על דעת אלו ששללו בנחרצות כל פתרון טיפולי שכזה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.2188)