שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
השתיקה שלי היא הצרחה הכי גדולה שבי...

השתיקה שלי היא הצרחה הכי גדולה שבי...
פורסם לפני 3375 ימים     מאת ניק בדוי     סה"כ תגובות: 10     תגובה אחרונה לפני: 3372 ימים

היא יפה עד כאב, היא אפילו לא יודעת מה אני מרגישה אליה, שעות יושבת בים בורחת לשקט הגלי הזה... כותבת לה ומוחקת רגע לפני הsend ושוב כותבת, מזוכיסטית, אני מושכת אלי את הכאב, אני רק רוצה שהיא תבין כבר כמה אני רוצה אותה... היא אפילו לא יודעת מה היה מקורו של המבט הזה לפני שהפכתי להיות החברה הכי טובה שלה... ואני כבר לא בת 20 ואני כל כך יודעת לדבר תמיד אז מה זו השתיקה הזו שכפיתי על עצמי? בא לי לנשק אותה כל פעם שהיא מסתכלת עלי, רק מה? היא הומופובית כ"כ שאני משתתקת, קופאת במקום.. רק רוצה להיעלם ולא לראות את העיניים האלה יותר.. אלוהים אין לי כוח יותר, תביא לי אותה בלילה בחושך, כשאני כ"כ כמהה עליה, לחיבוק אחד כמו שאני רוצה. לגילוי אהבה שיסחרר אותה ואולי היא תיפתח...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)