שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
לא חלק...

לא חלק...
פורסם לפני 2914 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 2911 ימים

היי לכולן. שבוע טוב..
רציתי לשתף בדילמה מסוימת, או אולי לא ממש דילמה, רק קושי מסוים..
אתמול יצאתי עם חברות שלי, ולפני שיצאתי מהבית, לא הבנתי למה יש לי מועקה בלב, (חוץ מקטע הזה הרגיל שכששבת יוצאת אז מרגישים ריקים..) שגורמת לי לא לרצות לצאת ולזרום..שיכנעתי את עצמי שככה זה אצלי בהתחלה, בהתחלה אני יוצאת וקצת מתבאסת, ובסוף אני נהנית.
ישבנו ואני מוצאת את עצמי, מקשיבה לשיחות שלהן, במקום להיות חלק. כל אחת זרקה על הקושי שלה בזה שאין לה בן זוג, אחת זרקה על זה שיש לה בן זוג ועדיין קשה לה, הן התמרמרו בחצי צחוק חצי רצינות על זה שהן רוצות כבר גבר...
חשוב לי לציין שהן כולן יודעות עליי, וכולן יודעות מה הסיבה שאני לא לקחתי חלק מהשיחות האלו, שבעיניי היו מטופשות. (כן, אולי סתם כי לא הייתי חלק, אז אני מרשה לעצמי להגיד שזה טיפשי)
בשלב מסוים זרקתי משפט כזה לאוויר, "זה מצחיק שכולן פה יודעות עליי, ואףך אחת לא מעיזה לדבר על זה בקול"- כאילו שזה עזר. אף אחת לא אמרה כלום.
והגעתי למסקנה שזה נחמד מאוד לצאת עם חברות שהן סטרייטיות, וכן דווקא להיות חלק ממשהו שהוא יחסית "נורמאלי", ולהביא איתי את החלק שבי, אבל מצד שני זה כ"כ לא פשוט, כי אני לא אהיה חלק מהן, לא באמת בכל אופן.......
לפעמים אני מתפללת רק להכיר גבר, כדי שארגיש חלק. (טוב נו, לא רק בגלל זה...)
ועד כמה שהן מנסות, כאילו להבין, ולשאול אותי...:" נו, הכרת מישהו? או שהחלטת עם בחורה....?" " את חייבת להחליט באיזה צד את...." וכשדיברנו על פרידות הן מנסות להראות שהן הכי מקבלות ומבינות ואומרות :" מאיזו בחורה נפרדת...? " אני רואה שזה כ"כ זר להן, והן לא מצליחות להבין בחיים על מה אני מדברת....

סתם, רציתי לשתף..
שיהיה שבוע טוב ובשורות הכי טובות שיש :-)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)