שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
היי היי היי

היי היי היי
פורסם לפני 3022 ימים     מאת tc189     סה"כ תגובות: 23     תגובה אחרונה לפני: 3014 ימים

טוב, אז לצורך העניין אני אהיה TC.
מעולם לא הייתי חברה בְּפורום, אני בעיקרון שונאת את הדברים האלו, אבל מאז שמצאתי את הפורום הזה, לפני כחודש, ולמרות שאני מנסה להתעלם, משהו בוער בי והידיים פשוט התחילו לתקתק ו..הנה אני כאן.

אני אספר על עצמי קצת...

אוטוטו סוגרת 22 שנים.
לפני כמעט שנתיים, בבית הקפה האהוב עליי, הושבתי את אמי האהובה וסיפרתי לה שאני "דו" (אחרי נסיונות העלמה שהתקדמו לא רע בכלל מאז הקשר הראשון, בתיכון).
הייתי בתחילתו של קשר שחשבתי שהמדהים בחיי, עם אחת השחקניות המעולות ביותר שהכרתי.
(מקווה שהבנתן את הציניות). אמרתי לעצמי שאם זה קורה בפעם השנייה, זה כנראה זה.
אנחנו נתחתן, נביא ילדים ונפרוץ דרך!

...

אחרי קצת יותר משנה- של גיהנום, תהומות רגשיים, קריסות (של המשפחה ושלי), שבירות לב, off, on, ושוב off ושוב on ו..!@#$% כל זה תוך כדי השנה הראשונה בלימודים אקדמיים- אחרי כל זה ועוד תהפוכות...- הבנתי לפני כשנה עם מי יש לי עסק והעיניים נפתחו.

יצאתי מאז, בשנה האחרונה, עם כמה בני המין השני, לאחר שהרגשתי (בערך יומיים אחרי הפרידה ממנה) שאני פנוייה רגשית, אבל לא קרה הרבה מאז.המטרה שלי הייתה לנסות ולראות איך אני מרגישה עם הצד השני ואם לא ילך- שאוכל לפחות להגיד למשפחה האהובה "ניסיתי" (טוב, נו, בעיקר בגלל זה..)

אני מנסה להבין עם עצמי מה אני עושה פה, מה קורה לי ולאן אני הולכת.
ה-כ-ל, תודה לאל, הכל בסדר בחיי. יש לי משפחה אוהבת (בערבון מוגבל, מקווה להסביר בהמשך...), טוב לי חברתית, טוב לי במקום שאני נמצאת בו באופן כללי, טוב לי עם האופי שלי.
רק זה...
זה לא מרפה.
מה אני אמורה לעשות?
האם זה הנסיון שלי בחיים?
ואם כן, "לעמוד" בו ולשקר לעצמי חיים שלמים?
או ללכת עם האמת שלי, לשבור מוסכמות ו...להרוג את ההורים שלי (כמו שאמא הבהירה לי)? (כולם יודעים, כל המשפחה המצומצת, קצת מהמורחבת ומשום מה, זה לא מלחיץ אותי. אולי בגלל שאני לא בן אדם של להסתיר)

אממ...אני מתנצלת על העומס, הבטן ממש התהפכה לי..
בכל אופן, אני מקווה למצוא כאן מקום ומי יודע.. אולי להשיג כמה תובנות לחיי.

ערב נפלא.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)