שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מבולבלת

מבולבלת
פורסם לפני 3034 ימים     מאת gal123     סה"כ תגובות: 26     תגובה אחרונה לפני: 3019 ימים

נשואה + דתיה (מזויפת כמו שאומרים לי), היו לי מקרים בחיים שהרגשתי שאני אוהבת יותר מדי חברות שהיו לי וזה עבר (לפחות 3).
עכשיו הכרתי משהיא בעבודה, רווקה שמדברת על זה שהיא צריכה גבר, אבל גם סיפרה לי שאף פעם לא יצא לה להתאהב, הבחורה הזו נמצאת אצלי בראש ולא יוצאת!!!
אני מוצאת את עצמי חושבת אליה המון גם בבית וזאת למרות שיש לי בעיות אחרות להתעסק בהם, אני ממשיכה לחשוב אליה.
היא אחת טמפרמנטית וחמה, יכולה לבוא סתם פתאום ולחבק את החברות, אבל אני מרגישה שיש לה משהו שונה אלי, היא הרבה יושבת לידי ונצמדת למשל היא מתקרבת שהרגל שלה תיגע בשלי, שאנחנו צוחקת היא נותנת לי כאפות ולפעמים סתם מחזיקה לי את היד.
אני מרגישה טוב ורגוע שהיא "נוגעת" בי, אבל מצד שני אני לא חושבת (או לא רוצה) לחשוב אליה מעבר למגע של חום!!!
אני באתי מבית שלא היה קשר טוב עם האמא שלי ולכן כל פעם שהתקרבתי לחברה טובה והרגשתי שאני אוהבת מדי חשבתי שזה מתסביך האמא שלא היתה לי.
אני מחפשת את התשומת לב שלה (למרות שלא בהיסטריה כי אני מקבלת צומת לב מימנה), אני מבולבלת ולא יודעת מה לחשוב, האם אני מאוהת בה?
יש לציין שעם בעלי התחתנתי מתוך הזדהות (שניינו היינו בודדים) אבל אחרי משברים יש לנו חיים די מסודרים למרות שכל הזמן מפריע לי שאני לא מאוהבת בו.
כמו כן היה בחור שהרגשתי שאני מאוהבת בו ואחד שעבד איתי והיה ביננו מתח.
עכשיו אני קצת מבולבלת המחשבות אליה מטרידות אותי, למרות ששבוע שעבר שאלתי אותה אם היא חושבת קצת לפעמים על זה שהיא לא מצאה אף אחד אז היא אמרה "אולי אני יגלה שאני לסבית" אמרתי לה "אולי" אז היא אמרה "מה פתאום זה אפילו מגעיל אותי שאני רואה בנות בטלויזיה" שאלתי אותה "גם בנים מגעיל אותך" אז היא אמרה "בנים לא, אולי כי יש לזה יותר לגיטימציה בתיקשורת", יום למחרת (חמישי) הצלחתי לנהרגיש פחות צורך בתשומת לב שלה אולי בגלל מה שאמרה ואולי הלחץ של העבודה הכריע אותי, היום היא לא הייתה והיה לי קל אבל עדיין רוצה לדעת למה אני מרגישה כך?
לא יודעת אם הגיע הזמן להתמודד מול ההרגשה הזו או שוב להדחיק, ואם אני מגלה שזו לא סתם הרגשה מה לעשות?
אם תוכלו לתת לי מנסיונכם עצה ולהגיד לי האם לפי מה שכתבתי אני סתם מבולבלת או לא? ובכלל עצות...
תודה מראש!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0625)