שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
איך עושים סוף לקשר כל כך מורכב?

איך עושים סוף לקשר כל כך מורכב?
פורסם לפני 2890 ימים     מאת scorpion22     סה"כ תגובות: 14     תגובה אחרונה לפני: 2308 ימים

ערב טוב לכן בנות,
אני יחסית חדשה בפורום הזה, פעמים נדירות כתבתי או הגבתי פה.
אני אומנם המון זמן בקטע של בנות, לפחות עשר שנים, ואומנם חילונית ולא דתיה אבל... הרגשתי צורך לשתף אתכן בסיפור שלי כרגע דווקא כי הוא עוסק במישהי שהתאהבתי בה והיא דתייה!!! אבל לא גאה :)
אז ככה, אנחנו עובדות יחד, הכרנו בעבודה. אני חופשיה ובקהילה הגאה המון שנים, מאחורי מערכות יחסים עם נשים והיא... היא דתייה! באה מבית תימני, דתי עד חרדי, אחיות ואחים נשואים כולם רק היא עדיין לא. יחסית גדולה כבר ועדיין לא מצאה את האחד שלה.
הקשר התחיל לפני שנה וחצי.. התחלנו כחברות מאוד טובות, השוני בנינו דווקא קירב וסיקרן אחת את השנייה..אני התקרבתי לעולם שלה והיא קצת לשלי. אהבה לשמוע את הסיפורים שלי, המעללים שלי והפתיחות שלי. זה משך אותה אליי.
מחברות מאוד טובות, התחלתי לפתח אליה רגש והתאהבתי בה. כתבתי לה מכתב אהבה לפני שנה ומאז אני מחזרת אחריה בעיקביות!
היא עקשנית, קשה, מרגישה רגש אבל האמונה והדת הולכים לפניה.. ההגיון שולט בה. היא טוענת שלפי הדת זה אסור ושהיא אמורה להתחתן עם גבר ולהקים משפחה. וגם אם יש רגש זה לא יכול להתממש.
ופה הבעיה מתחילה. אנחנו כבר כמה חודשים כן בקשר ריגשי קרוב מאי פעם. אני ישנתי אצלה כמה פעמים (היא עדיין גרה עם אמא שלה) ואנחנו מבלות המון שעות אחרי העבודה, מדברות בטלפון , מתכתבות עד שעות הלילה הקטנות ואז שוב מתראות בעבודה ומבלות גם שם יחד.
הקשר מתקרב ומתחזק עוד ועוד והתחיל גם מגע מיני בנינו.. עדיין בהתחלה אבל מגע שהיא מעולם לא חוותה ובטח שלא עם אישה!
היא מתאהבת בי.. אני מרגישה את זה ורואה את זה אך ההגיון והאמונה הם מעל הכל. מעל הרגש ומעל האהבה. היא כל הזמן אומרת שהיא הייתה רוצה להיות איתי אבל לא יכולה. שהייתה בטוח מאושרת איתי בחיים אם היינו זוג אבל זה בלתי אפשרי..לא בעולם ממנו היא באה. היא אומרת שאם הייתי גבר ממזמן היינו נשואות...
וכל זה רק מתסכל אותי!!! אני מרגישה תקועה בחיים שלי ובאיזשהו מקום תוקעת גם אותה מלהמשיך להכיר גברים...היא עצמה אמרה שהיא בתקופה של אדישות בכל מה שקשור למציאת חתן עתידי.
אני יודעת שהקשר הזה לא יוביל למשהו רציני והיא לצערי לא תוכל להילחם במשפחה או בעולם שלה מסביב.. האהבה במקרה הזה לא תנצח וזה מה שהכי כואב לי פה.
הגעתי למצה שאני מחפשת אותה על כל דבר..כאילו מחפשת תירוץ לסיים את זה.. לעשות לזה סוף. הרי אני מתוסכלת מהמצב. אני אוהבת, נותנת, מחזרת, נמשכת, רוצה.. והיא מקבלת את הכל בכיף אבל לתת מעצמה זה כבר הופך להיות קשה מאוד! היא מפחדת.. היא מפחדת להשתחרר ולתת את כל כולה אליי כדי לא להתאהב יותר.
אני רוצה לסיים את הקשר הזה וזה מאוד קשה לי. אנחנו גם עובדות יחד וגם חברות מאוד טובות מעבר לקשר הרומנטי שנוצר פה.
אני יודעת שהפיתרון הוא נתק מוחלט..מניסיון העבר זה הכי עוזר, אבל זה ממש בעייתי. גם לה וגם לי. כל פעם שאני מנסה להתרחק היא יותר מתקרבת.
אני יודעת שהיא מאוד מאוד אוהבת אותי ושגם אותה כל המצב מתסכל אבל אני מרגישה שמשהו קיצוני חייב לקרות פה. שמישהי חייבת להיות חזקה ולעשות לקשר הזה סוף על מנת לתת לשתינו להמשיך הלאה בחיים!
איך עושים את זה? מישהי פה נתקלה במצב דומה ויכולה אולי לתת לי איזה טיפ או שניים?
סורי על החפירות... הייתי חייבת להוציא את זה איפשהו... :)

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)