שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
הנשיקה הראשונה שלי עם זיפים...

הנשיקה הראשונה שלי עם זיפים...
פורסם לפני 3034 ימים     מאת tc189     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 3030 ימים

היי בננות,
מה שלומכן?
געגעתי אז אני כותבת..
חגגתי יומולדת השבוע! 22 קייצים. חוגגת הרבה בזמן האחרון.. מגיע לי! ;)

לפני שבועיים בערך קרה לי משהו מעניין..
יש איזה בחור שהכרתי, ממש כמה ימים אחרי הפרידה האחרונה ממישהי, היינו מתכתבים מלא בפייסשטות. קשר שלא נסק..למרות שהייתה תקופה שבאמת רציתי לתת לזה צ'אנס.
הוא לא דתי, אבל אני חושבת שהוא אחד המיוחדים והמדהימים שהכרתי. כל כך עדין, מבין, לא לוחץ..ולא, הוא לא יודע עליי.
בתקופה האחרונה, אחרי שלא כל כך התייחסתי אליו, הוא הזמין אותי לחוף הים לנגן בגיטרה. או יותר נכון ללמד אותי כמה אקורדים כי בדיוק החלטתי להתחיל ללמוד; גיליתי את הקסם של הגיטרה...

הוא ממש השקיע. התלבש בבגדים חדשים, התבשם, היה נראה טוב ממש! (לעומתי, חזרתי קרועה מעייפות מהעבודה, זרקתי עליי מכנסי אלדין, כי בכל זאת..חוף..רציתי להרגיש נוח..)
מפה לשם, לקראת סוף ה"דייט בהסוואה" הזה, הוא ממש התקרב וחשבתי לעצמי ש-או מיי גאד-הנשיקה הראשונה שלי עם בן מגיעה.

בחיים לא חשבתי כל כך הרבה לפני נשיקה.
הוא אמר לי שבדרך כלל בדייטים הוא רגיל שזה מגיע מהר, לא עושים מזה כל כך סיפור, "אבל איתך זה כל כך מסובך".
אני רואה אותו בזווית העין מסתכל עליי מקרוב ואני פשוט לא מסוגלת לסובב את הראש, לא בטוחה מה יקרה אחר כך.. תמיד אני חושבת שאחרי שזה מגיע למשהו אישי וחשוב כמו נשיקה אז עכשיו הוא יתקשר יותר וירצה להתראות יותר ולא הייתי בטוחה שאני רוצה את זה.
הוא שאל אותי אם אני עד כדי כך מתוסבכת..אמרתי לו שכן, בחצי צחוק.
הוא שאל אם יש מישהו. אמרתי לו "האמת?, כן."
יש לי מישהי בלב כבר כמה חודשים ורק עכשיו אני מנסה להתחיל, לגשש יותר, לבדוק. בזמן האחרון זה מתחזק והורג אותי. אני מסתכלת עליה ונמסה בִּפְנים מהיופי שלה, מהעדינות שלה...

בסופו של דבר, נתתי לעצמי לזרום, אחרי שהוא אמר שהוא מרגיש יותר בקטע של כאן ועכשיו. להפסיק לחשוב.
......
לסיכום,
מהנסיון המועט שיש לי ועד כמה שהצלחתי לזרום עם הבחור המדהים הזה, מבלי להימשך לצערי ולהיסחף עם הרגש כמו שבנות גורמות לי- הטעם הוא אותו טעם בעיקרון..
היה נעים... חוץ מזה שקצת נשרטתי מהזיפים שלו. זה מוכר ועם זאת חדש.
אבל זה חיזק אצלי את הגעגוע לשפתיים עדינות, נוטפות נשיות ורצון לאהבה שכל כך חסרה לי בזמן האחרון. כל כך חסרה...

לפני שבוע נפגשנו שוב.
אני לא יודעת אם זה בגלל שבאמת היה לי יום מפרך ובאתי אליו ממש עייפה אבל לא הצלחתי לעשות את זה שוב. כמו בפעם הראשונה. פשוט לא הצלחתי.
הכי מדהים שהוא פשוט הגיב בצורה הכי טובה שיש מבחינתי.
הרגשתי כאילו הפעם ההיא, הראשונה, הייתה מעין סימון V על ניסיון עם גברים.. זה נשמע נוראי מבחינתי אבל כשאני נוברת בתוך עצמי זה לצערי מה שאני מגלה.
אם רק לא הייתי כל כך....דפוקה? מקולקלת? משהו לא מתניע לי שם...
וזה מתחיל להוריד לי ת'ביטחון ברבאק.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)