שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
כבר לא כ"ך כיף לי פה יותר

כבר לא כ"ך כיף לי פה יותרלאמרוצה
פורסם לפני 3079 ימים     מאת ציפור דרור     סה"כ תגובות: 10     תגובה אחרונה לפני: 3077 ימים

התלבטתי מאוד אם לכתוב את ההודעה הזאת, אך אני מרגישה בכל זאת צורך להביע את מה שאני חושבת, ואולי מה שאני יכתוב ישפיע לטובה, אז אני אקח את הסיכון שמה שאני אכתוב לא ינעם לכל השומעות, ואגיד שככל שהזמן עובר, אני מרגישה פחות ופחות צורך לקרוא את הפורום או להגיב לתוכן, וזאת משום שיש לי תחושה שתרבות הדיון של הפורום (שהייתה פעם מאופיינת ברמה גבוהה עוד מימיו בנענע ז"ל) הולכת ומתדרדרת.בעוד שפעם גם אם היו ויכוחים וחילוקי דעות הם לא יירדו לרמה האישית, ואף אחת לא הכפישה ופגעה ברעותה. ופעם עדן הייתה כותבת הרבה בפורום, ולא הייתה עוברת בשתיקה על הבעות דעות טרנספוביות. היו פה דיונים מעניינים מבחינה אינטלקטואלית, ועיסוק בפמניזם וזהות להטב"ית. והיום אני פשוט מרגישה שאין לי מה להגיד- אני לא רוצה אפילו להגיב למישהי שמתייחסת בזלזול מופגן לרעותה. אני מבינה שזה טבעי שכותבות ותיקות יתעייפו ודם חדש צריך לזרום לפורום, אך חבל לי שחלק מהכותבות החדשות אינן משמרות את תחושת ה"שמורה" שהייתה קיימת בפורום - שזהו מקום מוגן, סובלני, ומקבל. יש כ"ך מעט מקומות שבה נשים כמונו מרגישות בו בבית, וחבל לי לעזוב מקום שתמך בי ועזר לצמיחה שלי.
זה פוסט קצת עצוב, כי הוא בעצם פוסט חצי פרידה. מקווה שאופתע לטובה ואמצא סיבה להשאר.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0469)