שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
"מה יש בה באמת שכל כך מושך....."

"מה יש בה באמת שכל כך מושך....."
פורסם לפני 2777 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 2771 ימים

רק היום בבוקר, החלטתי שזהו. אני מפסיקה עם המרדף האינטנסיבי הזה במרדף (בעיקר מרדף נפשי) אחרי מציאת האחת, או לא האחת, או רק מישהי,לא בדיוק ברור בשביל מה...
זהו, אמרתי שמה שיבוא- יבוא. ואם זה יהיה "הוא" מעולה, ואם זה יהיה "היא" אני לא אקפוץ על המציאה כמו בפעמים קודמות, ונכוויתי בטירוף.
החלטתי שזהו, בחורות לא מושכות אותי יותר כמו שאני חושבת שהן...ושהכל בראש. ושאני יכולה לדעת שזה קיים בי, אבל לא לממש את זה. (לפחות לא כרגע בחיים, כשאין לי כוח וזמן לאמוציות שרק בחורות מצליחות להוציא ממני!!!)
והחלטתי והחלטתי, והחלטתי והחלטתי,
ו...
כל היום אני מוצאת את עצמי פוזלת לעבר בחורות כאלו יפות, או שלא היו כאלו יפות, וזה רק שאני ממש צמאה.

משתדלת להאמין שמה שיבוא, זה מה שצריך לבוא. ושפע מגיע, רק כשפותחים את הידיים לקבל אותו. וצריך לשחרר במחשבה. ולהרפות.
אבל אולי זה החורף הזה שמגביר את הצורך, ומגביר את הרצון.

אין ספק, נשים מיוחדות, ואי אפשר להסביר בכלל "מה יש בה באמת שכל כך מושך...." אולי זה חזק ממני.

שיהיה חורף מלא אהבה, שנצליח גם להתמלא בלי צורך במישהו לצידינו, וגם עם.
לילה טוב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0947)