שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אז אומנם

אז אומנם
פורסם לפני 2741 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 2739 ימים

עוד לא יצאתי מהארון. המשפחה שלי לא רק שלא יודעת עליי, אלא אין לה מושג שבמושגים, טוב אולי כי אני מאכילה אותם עדיין בסרטים שחלקם באמת מציאותיים- שאני נמשכת מאוד לגברים.
אבל הסיבה שאי כותבת פה היום, כי היום, בפעם הראשונה בחיים שלי, שנשאלתי ע"י מישהי זרה, אך אני ביחסים...? (זוגיים) אז עניתי כהרגלי, על הפנים.ואז היא ענתה שגם היא, ושהיא נמשכת לבחורים רעים (מה זה אומר??) והיא שאלה אותי מה איתי..אז עניתי שאני נמשכת להכל. כשהיא שאלה אותי מה זה הכל. עניתי לה ואמרתי את האמת, לבחורות ולבחורים מכל הסוגים.
פשוט יצא לי בלי לשים לב. עכשיו או שהיא גם לא שמה לב, או שהיא שמה לב וזה היה כזה לגיטימי מצידה שהיא פשוט המשיכה הלאה.
בכל אופן, זה לא ממש משנה איך היא לקחה את זה, העיקר שאני הצלחתי פעם ראשונה בחיי להיות כנה, מבלי לפחד לחסוף איזה סוד אפל ונוראי.
אז יצאתי מהארון מול מישהי זרה היום, זאת התקדמות, אולי בהמשך זה יתקדם קצת יותר.
ואולי לא.

שבת שלום.
תודה על ההקשבה

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0317)