שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
לכל קוראות "עולם קטן" כנסו כנסו...!!

לכל קוראות "עולם קטן" כנסו כנסו...!!
פורסם לפני 2614 ימים     מאת tc189     סה"כ תגובות: 37     תגובה אחרונה לפני: 2201 ימים

לפני שתי שבתות, פרשת "בהעלותך", קראתי את רשו"ת הדיבור ונשארתי פעורת פה ועיניים בעקבות אחד המכתבים שנכתבו שם. אולי אתן יודעות על מה אני מדברת... הכותרת הייתה "כאב של לוחמים" מאת ה"לוחם בחירוף נפש". הוא כתב את השיר "כאב של לוחמים" אבל שינה את המילים למשמעות של מלחמה עצמית ו..לבד.. או משהו כזה..
אחר כך כתב קטע מעצמו שמתחיל ב: "לךְ, שמחכה לי כל כך-אני נלחם. בשיניים ובציפורניים נלחם. אני בדרך. בדרך של צמיחה. צמיחה כואבת. עשיתי הרבה שטויות בדרך, אבל אני מטפס עכשיו מקרקעית הבור" ובהמשך: "אני יודע את זה, פשוט יודע שהמשיכה הזאת לגברים היא לא האני הפנימי שלי. אני לומד אט אט להכיר את היופי שבי, את הטוב שבי, את העוצמה שבי. כבר הפנמתי את זה שיש לי זכות קיום בעולם הזה".

הייתי ממש בהלם (הלם טוב) ש"עולם קטן" פרסמו את המכתב הזה ונתנו לזה במה!

אבל קטע- שבת אחר כך, פרשת "שלח", אותו מדור, מפורסמת תגובה לקטע של הלוחם שכותרתו "תשמור על עצמך לוחם". י', הכותבת (שאולי היא מכאן בכלל) מגיבה וגורמת לי לפעור את עייני ופי בשנית! : "לוחם יקר, אל תדאג, גם אני מחכה לך. בלילה, כשאף אחד לא רואה, אני מדברת אליך, מנחמת אותך. זו תקופה מלאה בבלבול, מלאה אשליות, מלאה התאהבויות סרק. אל תחשוב שהדרך תהיה קלה. .... גם אני נופלת, גם אני לא כליל הטוהר והשלמות, גם לי יש משברים ודחפים, אבל אני יודעת, יודעת שאתה מחכה לי אי שם."

שני אלה, בלי טיפת ציניות, ממש ממש מקסימים ומאחלת להם בהצלחה במלחמה שלהם עם עצמם. אם זה מה שיעשה להם טוב, מקווה שינצחו את ה"לא האני הפנימי שלהם".

אבל הייתי חייבת חייבת חייבת להגיב, אז שלחתי תגובה ל"עולם קטן" בשמי ובשם כל מי שמסכים איתי ומאס להילחם בעצמו ופשוט מקבל את מה שהקב"ה נותן לו, באהבה.

מעניין אותי אם צוות עורכי "עולם קטן" יחשבו שהמכתב הזה ראוי דיו להיכנס לעלון ואם לא- אני אשמח לפרסם את התגובה שלי כאן, אם יעניין מישהי. :)

גוד שעבס חברות! לבבות

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)