שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
תשוקה. זה אמיתי בכלל...?

תשוקה. זה אמיתי בכלל...?
פורסם לפני 2521 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 2512 ימים

אין לי מושג למה ברגעים האלו שאני חושבת שאף אחד לא באמת יצליח להבין אותי, וברגעים האלו
שבא לי להתכנס בתוך עצמי באיזה חור ולא לצאת למשך שבוע ממנו- אני מגיעה לכאן.
עם כל ההערכה והכבוד שיש לי אליכן, אני לא מכירה את רובכן פה, והתיקשורת היחידה שיש לי
איתכן זה פעם בכמה חודשים שאני זורקת איזו הודעה ומקבלת כמה תגובות, ושם זה נגמר.
ובכל זאת, אני מוצאת את האצבעות שלי כותבות אג'נדה וישר לוחצת על הקישור שנשמר לי עוד
מאז.
בעצם אני לא יודעת מה יש לי. ולמה אני במצברוח מלנכולי שכזה, אולי כי אני אחרי הצום,
אולי כי התעסקתי לא רק בחורבן הכללי של עם ישראל, אלא בחורבן האישי שלי שפוקד אותי
יומיום. ואולי בכלל זה סתם, מצברוח כזה...
ואולי זה בכלל כי מישהי שהייתי איתה פעם התארסה.
ואני בכלל לא יודעת למה זה מפריע לי ולמה בכלל אני מציינת את זה פה, ולמה בכלל נראה לי
שזה קשור למשהו, הרי 3 שנים שאני לא חושבת עליה בדרך הזאת, ולא בשום דרך שקשורה לזה,
ופתאום, אני שומעת שחבר שלה הציע לה נישואים. והיא, כמובן, הסכימה.
זה פירק אותי לחלוטין.
לא רק שהיא אמרה לי את זה בצורה כזאת טיבעית, אלא שכמה ימים לפני היא אמרה לי שהיא עדיין
רוצה אותי, אבל זה לא משהו שיגרום לה לא להתחתן ולהמשיך הלאה.
נו, אני יודעת שזה משהו שכותבים פה הרבה, הפך לקלישאה.
היא "מתקדמת" בחיים הסטרייטים והנורמאליים, כי ברור שאיתי הקשר לא הפך ולעולם לא יהפוך
לזוגיות, אלא סתם תשוקה, או משהו מעומעם ולא ברור, וזה לא משהו שמעניק למישהו איזה סוג
של יציבות, אז היא נעלמת.
ופתאום זה הכה בי.
לא הבנתי למה כולן הלכו. לא הבנתי איך זה שאני נשכחת לאנשים מהחיים. והם, נחרטים אצלי
כאילו חתמנו לפחות איזו ברית דם. שאני חתמתי איזו ברית. לבדי. עם עצמי.
ואז הבנתי, שזאת הסיבה שאף פעם לא היתה לי זוגיות, לא היה לי משהו שגרם למישהי (למישהו)|
להשאר.
מה שהענקתי זה סה"כ סקרנות לבחורות סטרייטיות, שבלילה היו נורא בעניין, ומסוקרנות,
ורוצות לטעום ולדעת, (מה שבד"כ לא קרה, כי הרגשתי שלא אותי הן רוצות, אלא את הטעימה הזאת
מעולם אחר, מפתה מעניין, אחר...)ובבוקר שאחרי שוכחות (אבל באמת!!1) בכלל שזה היה קיים.
חלקן אפילו אמרו לי שזה משהו שהיה מגניב לדבר עליו או לנסות לפתח איזה סוג של קשר שיש בו
מיסתרון ומשהו שהוא רק משלנו, אבל ברגע שהמציאות דופקת בדלת, הן זנחו אותי לגמרי, ולא
מבינות למה אני מבולבלת, ולא ברורה... ותמיד שמעתי את אותה תגובה : "הרי אנחנו סה"כ
חברות".
תשוקה, זה נעים, זה נחמד, זה מסעיר, אבל זה רחוק, ומאוד רחוק מהמציאות.
ואני שואלת את עצמי, עד כמה אני באמת רוצה זוגיות, כי אם הייתי רוצה לא הייתי מפתחת
קשרים כאלו הרסניים, משחזרת דחיות, כי אם אני יודעת מלכתכילה שעם בחורה סטרייטית לא
(!!!!!) מנסים לפתח משהו חוץ מאשר חברות רגילה וסטרייטית, למה ניסיתי כל פעם מחדש?
ואולי המשיכה שלי לנשים היא סה"כ משיכה למשהו האסור, והמלא תשוקה וסודות, ומסתוריות
שאפשר להבין רק בעיניים...משהו שרק עם נשים יכול לקרות לי.
אולי מה שאני באמת צריכה זה לא זה. זה לא משהו של התנסויות ואהבות אסורות!?
טעמתי מספיק מזה. אבל אולי לא שבעתי, או שאני פשוט עדיין לא מוכנה להכיר מישהו (מישהי,
עדיין לא הוחלט מה חזק יותר) רציני.
אני מרגישה שלפעמים במקום מסוים הייתי מענה של יצרים, בכל מיני סיטואציות, ושיחקתי איתן
איזה משחק, ובכל משחק, שתינו ידענו שאנחנו משחקות. אני יודעת שאין בקשר משהו של ממש,
והיא ברור שיודעת אין משהו שניתן להאחז בו.
אבל משומה, אני תמיד היא זאת שהפסידה במשחק המזויף הזה, כי לאורך המשחק, התחלתי להאמין
קצת שיש שם משהו.
וכולן, ללא יוצא מן הכלל המשיכו הלאה, אחד נשואה + ילד, ואחת התארסה, ואחת אפילו התאהבה
אבל באמת באישה אחרת- והיא האהבה הכי גדולה של חייה, ואחת מתה להכיר בחור כבר ולא מבינה
למה לא מצליחה וכו' וכו' וכו'....אבל אף אחת לא נשארה איתי, שם, ברצון, בתשוקה במחשבה.
וכולן נתנו לי להשרף לבד, ולהבין שבעצם רימו אותי כל הדרך, והכל היה בראש שלי, ולא באמת
אמיתי.
ואולי טוב שכך.
אני כבר לא יודעת.
לא בטוחה שאני מחפשת תשובה ברורה, לא יודעת אם בכלל אני יכולה להכיל תשובה ברורה.
רק רציתי לשתף, משומה לפה הגעתי.

שיהיה לילה טוב.
ותודה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)