שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מחפשת לסביות כמוני שנשואות באושר לגבר

מחפשת לסביות כמוני שנשואות באושר לגבר
פורסם לפני 2676 ימים     מאת נעמומה     סה"כ תגובות: 52     תגובה אחרונה לפני: 2646 ימים

נושא "טיפולי ההמרה" (שם דוחה, אבל לאו דווקא מגדיר) ובחירה בחיי זוגיות סטרייטית זוכים תמיד לביקורת במסגרת פורום זה, דבר שהוא
בהחלט הגיוני.
הקהילה הלהטבי"ת יוצאת בקול מחאה גדול נגד, וגם זה מובן מאוד.
לעומת זאת נשים כמוני לא יקומו ויעידו על ההצלחה של חיי הזוגיות והמשפחה שבחרנו.
לאחת כמוני אין שום סיבה לצאת מהארון ולפגוע בבעלי וילדי, במעמדי החברתי ובכל מה שהשגתי בחיי.
אין לי מה להרוויח מזה ויש לי רק מה להפסיד.
את הזוגיות הלסבית שהייתה לי השארתי מאחור ללא רגשי אשם או עול רגשי (גם היא התחתנה והקימה משפחה לתפארת, כך שאף אחת לא
סוחבת איתה קשיים מאותה הזוגיות שניהלנו משך 3 שנים. יש בנינו חברות אמיצה, אין אהבה ולא תחושת החמצה). מה שנשאר הוא רק געגוע
היולי לסערת הרגשות של פעם, ומידי פעם יצר הרפתקני, אבל גם זה בתקופות מסויימות שחולפות מהר.

לאחרונה בוער בי לצאת מהארון ולו רק כדי ליידע את הציבור שיש באמת אפשרות בחירה,
שמישהי כמותי שמעולם לא נמשכה לגברים ותמיד הגתה בנשים ודמיינה זוגיות לסבית- בכל זאת מצאה לה שלוות נפש וחיי אהבה במסגרת התא
המשפחתי המקובל יותר.
כמובן שלא אחשוף את עצמי כדי לא לפגוע במשפחתי, אבל שלחתי את סיפורי באופן חסוי לכתבת עיתון, והיא התלהבה ומעוניינת לכתוב כתבה
בנושא. (כמובן שלכשיפורסם- אעלה לכאן את הדברים)
היא בקשה להביא קולות נוספים של סיפורי חיים דומים.
אם את מרגישה שאת עונה לתיאור- אשמח אם תכתבי לי, כאן או בהודעה פרטית, ואתן לך את כתובתה של העיתונאית כדי שתוכלי להעביר לה
באופן דיסקרטי את סיפורך.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)