שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
שלך

שלך
פורסם לפני 2354 ימים     מאת הגברת בצהוב     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 2353 ימים

ילדתי הטובה. טובה את מחברותיי. אשת סוד ורעת נפש לי את. אהבתיך עד מאד. נועמת לי מחיצתך בעתות העצב ובעתות שמחה.
כל חיי פרושים לפנייך כמרבד המבקש הכרתך. כל חייך נגד עיניי חולפים הם. רואה אני את בקשתך ורצונך בבירור, אך מנגד רגשותייך אף הם דוברים אליי מן השקט האפל.
כה קשה ומרה המציאות. בלית ברירה שבויה אני בה, במציאותך זו.
הו.. חרש אתפלל לאלוקיי השמים; שמע תפילתי ותחינתי אדון כל הנשמות, ריבון כל המעשים. שלח נא אליי קרן שמש מאתך. קרן בהירות.
אלף נשיקות לך אהובתי.. ואולי טרם נשקתי לך בפעם האלף? ואולי אלוקיי יעשה עמי חסד, ואת הנשיקה האלף יתנני בחופתנו?
ואולי זכויותיי מעטות הן ואסתפק רק בתשע מאות תשעים ותשע הנשיקות אשר הטרימו?
מה רבו מעשיך אלוקים. בוטחת אני בך ד'. החסד יסובבני?

את ידך אחבק בחום.
שלך שלך שלך!

רצונך יקירתי?
אמור אמרת לי שרצונך אינו עמי, אך את לבי נטלת לך לליל אהבה נוסף. ליל חיבוקים ונישוקים, בו חשתי שבי אהבתך. שתינו רצוננו להשאר ערות לאורך הלילה, שמא נפספס רגע אחד של עירות יחדיו, כי ביודעינו, שהמחר אינו שייך לנו. לא לנו, ולא לאהבתנו, הבוערת בי כאש הלהבה.
מביטה את בי ותומהת "איך?" מילה יתומה שהצליחה להשתחרר ממעטה קשיחותך.
"פוחדת את להודות באהבתך?" "אולי" ענית. "לא יודעת". יודעת את את רצונך בלבד. הרי שאין הוא רצוני.
רצוני אהובה? לשאתך לאישה. להיות לך השמיים והארץ. החול והשבת. רעה ואהובה. להיות לך בעקר..

לידך הנעימה נושקת.
שלך!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(1.0156)