שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
איפה הגבול..? (שוב)

איפה הגבול..? (שוב)
פורסם לפני 2330 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 7     תגובה אחרונה לפני: 2326 ימים

ברשותכן, אני מעתיקה שוב, הרגשתי שההודעה הקודמת גררה אחריה המון תגובות שלא היו קשורות כבר למה שרשמתי. אז אני משאירה לכן את ההתכתבות ופותחת פה עוד אחת, חדשה.

הלוואי ואני אדע מה הגבול. הלוואי ואני אצליח לפשט את המורכבות הזאת שבקשרים עם חברות.
לפני כבר הרבה שנים, כשעוד לא הייתי מודעת לנטייה המינית שלי הייתי בטוחה שהרגש הזה שאני מפתחת כלפי בנות, הוא ריגשי מאד. תירצתי אותו בעוצמות, בתלותיות אפילו, בכל דבר רק לא במשהו מיני, רומנטי או משהו כזה. כשהייתי שואלת את עצמי מה זה העוצמות האלו? ולמה אני נפגעת כל כך מחברה, כי היא סה"כ חברה, הייתי עונה לעצמי שאני בנאדם מאוד רגיש, ושנקשרתי מאד.
בשנים האחרונות אני עניתי לעצמי כבר אחרת. ידעתי לזהות מתי התאהבתי ומתי לא. מתי ה"חברה" הזאת, כבר לא כל כך חברה. ולמה כשהיא מתקשרת יש לי פרפרים, וכשחברה "רגילה" אחרת, אין לי שום פרפר.
והיום, היום אני שוב נתקלת באותה שאלה.
הכרתי לא מזמן מישהי. שהפכה להיות עם הזמן חברה די קרובה שלי נקשרתי אליה מאד, ואני אוהבת להיות איתה. כן, אני שמחה כשהיא מתקשרת, כשאני רואה אותה- זה ממש עושה לי טוב, כשאנחנו מעבירות את הזמן ביחד- טוב לי. מרגישה אליה קצת שונה (לא יותר, שונה) מאשר חברות אחרות שלי, אבל אני לא נמשכת אליה. לא בצורה מינית בכל אופן. אני מרגישה שאני מאד נמשכת למי שהיא. למה שהיא מעוררת אצלי. אני מרגישה מאד מחוברת אליה ריגשית- והשאלה שלי היא מתי זה עובר את הגבול? בין להיות מחוברת ריגשית, לבין להתאהב? התאהבות מחייבת משיכה מינית?
האם זאת חברות שיש לה נטיה להיות עמוקה יותר, או שאני פשוט שוב התאהבתי (במקום הלא נכון).

אני לא חושבת עליה בקונוטציה מינית. ואנחנו נמצאות לפעמים לבד, ועדיין, זה לא עולה לי לראש.
אני חייבת להוסיף שזה מתסכל. לא רוצה להשמע נואשת ומעוררת רחמים, אבל זה מתיש כל פעם מחדש להכיר חברה ולשים גבול ברור מאד כי יש פוטנציאל לרגש או למשיכה מסוימת. זה לא שאני אומרת שבכל חברות יש צורך לעשות את זה, אבל ישנם קשרים שכן צריך. אני חושבת שרוב הקשרים החבריים העמוקים שלנו הם עם בני אותו המין(ככה זה אצלי לפחות ואני מאמינה שזה קורה הרבה) ובמצבים האלו אני תמיד צריכה לשים לב שאני לא עוברת את הגבול, אי אפשר פשוט לזרום בקשר חברי, תמיד אני צריכה להיות עם יד על הדופק. והמשחק הזה של "להתקרב להתרחק" כדי לא להתאהב בחברה טובה פשוט מעיק ומתיש.
או שאולי לא צריך בכלל.?
איך אפשר בכלל לדעת אם זה נקרא "להתאהב" או פשוט לאהוב מאד? אם חברה עונה סה"כ על צורך ריגשי עמוק, שזה יכול גם להיות משהו בריא ומועיל, או שמא זה צורך אחר, שעונה על הדבר המעצבן הזה שנקרא להתאהב.
איפה, איפה הגבול....?

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0303)