שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
שאלה מעניינת ששאלו אותי היום..

שאלה מעניינת ששאלו אותי היום..
פורסם לפני 2300 ימים     מאת הגברת בצהוב     סה"כ תגובות: 36     תגובה אחרונה לפני: 913 ימים

בס"ד

עשיתי שבת אצל חברה, והגיע גם בחור שהיא יוצאת איתו. כמובן מתוך המון סקרנות התחלנו לדבר על העובדה שאני לסבית, ועל זוגיות וכאלה.. הוא שאל אותי: "אם כך, מה באמת הסיכוי שתמצאי זוגיות?", אז התחלנו לחשב את אחוז האוכלוסיה, שיכולה להיות מתאימה לי לזוגיות.
במידה ונקח את הקריטריונים הבסיסיים: אישה ודתיה ונגיד שכל הנשים הדתיות הן 100%, הנחנו שמתוך כל אוכלוסיה כ-15% הם הומואים, לסביות או ביסקסואלים, אז כבר הצטמצמנו ל-15%. מתוך ה-15% הללו, כשליש מודעות לכך שיש להן משיכה לנשים, נותרנו עם 5%. מתוכן כרבע מחוץ לארון או מוכנות לצאת מהארון, נותרנו עם 1.25%. והייתי ממש ממש נחמדה עם הרבע שמחוץ לארון.. אני מניחה שבפועל כ-1/15 באמת מחוץ לארון.
אז.. הנתונים האלה גרמו לי לתהות (למען האמת שתהיתי על כך המון המון זמן) האם יש בחורות דתיות שפנויות רגשית לקשר מחייב ולהקמת משפחה עם אישה?
הסטטיסטיקה בגרוש שניסיתי לעשות אמנם לא מדויקת, אבל התחושה האישית שלי, שאם קיימות בחורות כאלה, הן לא בהישג יד.

מה אתן חושבות?
דיון פתוח לחלוטין.

שלכן,
הילה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1250)