שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אחותי---

אחותי---
פורסם לפני 2664 ימים     מאת אחות_קטנה     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 2657 ימים

אני פתאום קולטת שלא הצגתי את עצמי, והתפרצתי בדלת הפתוחה פה בפורום אפילו בלי להגיד שלום...
אז אני אחות_קטנה כמובן, חרדייה בת 28 שבחרה להינשא לגבר. אני חייבת להגיד שעם כל הסבל שבבחירה הזאת, ועם כל הימים [והלילותלב_עצוב] שאני מקללת את החברה החרדית שאילצה אותי ורבות שכמותי לחיות בחסך כמעט מתמיד של תחושת שלימות וסיפוק פשוטים- אני גאה בבחירה הזו שלי, ולא הייתי בוחרת אחרת אם היה באפשרותי לעשות כן. בתור חרדייה כמובן.

אני באה ממשפחה שבה כל אחד דואג להישרדות של עצמו, וגם אני מעולם לא התעניינתי באחיותי כי הייתי עסוקה במלחמת קיום רגשי ונפשי. אבל בשנים האחרונות, כשאני מסתכלת ממרחק על האחיות והאחים שלי, אני רואה שכל אחת בחרה לה את הדרך שלה להתמודד, אבל אחותי הקטנה- אלוקים, היא כל כך דומה לי... הסגירות, האיפוק, הבלבול, העוצמות הפנימיות שלאף אחד אין שמץ מושג מהן, הקסם החיצוני הזה שמושך תשומת לב והסתירות באישיות... אני רואה אותה הולכת בדרך שהקזתי בה דם, והלב שלי לא עומד בעומס של הדאגה אליה.
זה לא חדש, כל הדברים האלו. זאת תקופה ארוכה שאני מנסה להיות לה לאחות אמפתית ולחברה קרובה, אבל היא אגוז קשה לפיצוח. בדיוק כמונילב_נבוך, ואני חושבת שאפילו יותר..

אבל השבת, היא התארחה אצלי.
ופתאום הלבה הרגשית שלי התחילה לגעוש ולרתוח.
מצאתי את עצמי כמהה לחבק אותה, לגעת בה, ללטף אותה, לשכב לצידה, לנשק אותה...
פתאום הרגשתי איך הרצונות והתשוקות שלי נמהלות אל תוך הדאגה הטהורה אליה, והתמהיל... יוצא מן משהו לא ברור אבל בהחלט גועש ורותח.
הבהלה מעצמי היא איומה, אני עדיין במין לופים של התקפי חרדה, ולכתוב את כל זה גורם לי ממש להיכנס לפאניקה, אבל אני חייבת להסביר לכן!! זה חף מכל יצר מיני!!! נשבעת!!!
כאילו... אני לא יודעת אם יש לזה משמעות, אולי זה בכלל לא משנה, אולי זה אצל כולן זה ככה; חף מכל יצר מיני ובעל מאפיינים מובהקים של משיכה רגשית ואהבה נטו...... אני לא יודעתתתתת!!!!!!
אני צריכה ללכת לפסיכולוג??? זה נורמאלי???

את הדברים הרעים שחלקכן רוצות אולי לומר לי- תגידו בעדינות---
אני עושה את העבודה במקומכן-----

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1563)