שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מגיעה לי אהבה,אני יודעת.

מגיעה לי אהבה,אני יודעת.
פורסם לפני 2275 ימים     מאת לב דבש     סה"כ תגובות: 5     תגובה אחרונה לפני: 2275 ימים

בס"ד
היי,לילהטוב. את האמת שלא חשבתי שאמצא את עצמי יושבת וכותבת פה.זמן רב שלא נכנסתי לפורום ובכלל מעת לעת גם שקפצתי לבקר,הגבתי ובעיקר הקשבתי לכל אותם סיפורים חדשים/ישנים. בעיקר על הרצון העז שלנו להילחם בכדי לאהוב,להתאהב או להרגיש נאהבת. המון זיכרונות יש לי מהפורום,עוד מימיו מנענע,שביקשתי להגיע לפגישה, סתם ככה בלי התרעה מוקדמת מצאתי את עצמי יושבת וכותבת. היום כמעט שש שנים מאז הכניסה הראשונה שלי לבת קול,אני מוצאת עת עצמי יושבת ובעיקר נזכרת באותם הצעדים הראשונים שלי, באותם הפעמים שנשמתי עמוק ובחרתי להכניס את הרגל פנימה, למעגל הנשים הזה שנקרא בת קול.דווקא היום ביום ההולדת העברי שלי,אני מוצאת את עצמי יושבת ומעט כותבת ובעיקר,בעיקר נזכרת.חוויתי המונ לטוב ולפחות טוב.שיתפתי שהתאהבתי ושנשבר לי הלב ובעיקר שבחרתי להניס את דך הגאווה פנימה, ללב שלי ולא להתבייש במי שאני נולדתי להיות. עברו הרבה מים בנהר, בעיקר נוספו כמה קמטים עם השנים וזה הלב שהופך להיות שלם יותר וסדוק יותר עם הזמן. חשבתי על כל אותם הפעמים, שלא בחרתי להודות בזה שכבר המון זמן אני לא מרשה לעצמי להתאהב,לא כי לא באלי אהבה, אלא בעיקר כי אני חוששת.חוששת להיפגע שוב, כמו הפעם ההיא שבאמת אהבתי, כמו הפעם ההיא שהיא ידעה לשקר לי המונ פעמים והאמנתי להכל, כי אהבתי אותה.זו הייתה האהבה הראשונה שלי.היא שברה לי את הלב אבל בעיקר את האמונ באנשים שלידי,גם שרציתי לא יכולתי לתת לאחרים להתקרב. ועד שיש מישהי שמוצאת חן בעייני,אני פשוט מפחדת ולא ממש יודעת להתמודד עם זה, איך אוהבים שוב בלי פחד,כל מה שקורה לי זה דרמה אחת גדולה שמא זה יגמר עוד לפני שזה התחיל והלב יפגע שוב אם בגלל הטעויות שלי ואם בגלל שהלב שלה פשוט סדוק בחזרה.ובסופו של דבר אני אפילו לא מוצאת המילים להסביר מה עבר עליי שבחרתי להתנהג ככה ובעיקר לשמוע את החשש של הצד הנגדי שיפגע בי, שיש לי לב טוב ורגיש מדי, אותו לב שכבר המונ זמנ פחד להתקרב,לא רק בקטע רומנטי.חשבתי לעצמי שעשיתי כל טעות אפשרית, אם זה באנשים שבחרתי להכיר או להכניס לחיי, אם זה באינספור הדיאטות שניסיתי לעשות שכולן היו כישלון של אכילה רגשית כזו או אחרת ואם זה ההתחשבות הבלתי נגמרת בכולם, חוץ מאשר בעצמי.כמה שזה מורכב,מגיע לי אושר עם כל הפחדים שיש בי,הרגישות והתום,מגיעה לי אהבה.לבדבש

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)