שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
אחרי עבודה קשה... שום דבר עדין לא השתנה

אחרי עבודה קשה... שום דבר עדין לא השתנה
פורסם לפני 2227 ימים     מאת משמעות     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 2225 ימים

היום איכשהו הזדמן לי להגיע לרב שאומרים עליו שהוא מאוד מדייק ורואה דברים וכאלה אז זרמתי. בעיקר הסקרנות הניע אותי לשם.
העלתי שלושה נושאים שאחד מהם היה זוגיות ועליו כמובן התעכבנו.
הוא שאל אם יש לי מישהו אז שיתפתי אותו שאחרי שנים של ניסיונות. אני לא בקטע של בנים הם לא עושים לי את זה אלה בנות.
כמובן שהוא אמר שאני יודעת שהתורה אוסרת את זה וצריך לתת לשכל להוביל ולא ללב.
ניסיתי בהתחלה להסביר שניסיתי הרבה דרכים זה לא משתנה אז הוא הציע לעשות לי טקס שחרור מעיקובים של התת מודע. הסכמתי. מה יש לי להפסיד.
אני לא יודעת אם זה עבד או לא. ימים יגידו.
אבל זה שחרר לי מאוד חזק את העצבות. הכעס והפחד לחזור למקום שבו הייתי. לייאוש החזק הזה. למוות. לקח לי המון זמן לבחור לחיות ולא להתפלל למות. אני לא מוכנה לחזור למקום הזה. אין לי כוחות לצאת ממנו שוב. אם אתקע שם שוב זה מרגיש שיהיה לנצח. שאין מוצא בסיבוב שני שם.
הבנתי שאני עדין לא במקום שלם לגמרי עם מקומי ושהדבר שהגעתי לשמו היה שאולי הוא יראה את הפחד שלי שה' לא אוהב אותי או את הדרך שבחרתי והוא יגיד לי שזה לא נכון. שה' אוהב אותי. שאני טובה. חיפשתי אישור לקיום שלי וקיבחתי כאפה לפרצוף
אני מודה ומתוודה. נשברתי. זה הפיל אותי לקרשעם ואני רק מקווה שזה לא נפילה עמוקה ושאוכל לקום ממנה במהרה.
תודה על המקום לפרוק את כל ההצפה המטורפת שאני לא מסוגלת להכיל ולא מצליחה לחשוב על מישהו שאוכל לדבר איתו ויבין באמת באמת מה עובר בתוכי וכל כך שורף מבפנים.
לילה טוב....

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0630)