שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
לא כתבתי

לא כתבתי
פורסם לפני 2107 ימים     מאת סתם_מישהי     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 2099 ימים

פה מלא זמן. כשאני מסתכלת אחורה על ההודעות שלי, אני שמחה לגלות שהמרווחים ביניהן גדלים. מה שאומר שיש לי פחות נפילות מפעם. והפעם שוב, מעדתי רק קצת.
לא בא לי לחזור על המילים שלי, ועל התלונות שלי כלפי אלוהים וכלפי הניסיונות ההזויים שהוא מעמיד אותי בהם. לא בא לי לתהות יותר מה המטרה של כל האתגרים האלו שהוא מעמיד אותי בהם כל פעם מחדש. לא בא לי לבדוק עד כמה אני חזקה, לא בא לי שהוא יבדוק עד כמה אני איתנה לעמוד מול כל מהלומה שנופלת עליי. פשוט לא בא לי.
לא רוצה להלחם. לא רוצה להאבק. לא רוצה בכלל כלום.
רק איזו פינה קטנה של נחת. של שקט. של פתיחה אחרת של שנה חדשה.
רק איזה נס קטן.
הבטחתי לעצמי, הפעם הלב שלי לא נשבר. לא כי אני לא רוצה שהוא יישבר, אלא כי אני לא מסוגלת לזה! פיזית, יותר מאשר נפשית אפילו. לא יכולה. ונראה כי לאלוהים לפעמים יש תוכניות משלו.
עברתי את ההתאהבויות כולן. רציתי את כל מי שאי אפשר. הרגשתי במקומות שלא חשבתי שבכלל אפשר. לא תיארתי לעצמי בעולם שהלב הוא אדון לעצמו. לא תיארתי לעצמי שההגיון והלב כל כך נפרדים האחד מהשני. ניסיתי הפעם לחבר ביניהם. ניסיתי הפעם לגרום להם להיות החברים הכי טובים. שכל אחד יבוא לקראת השני, יוותר כצריך, שהלב ייתן להגיון מקום כשצריך, ושההגיון יעניק ללב מקום כשהוא ירגיש קר מידי שיחמם אותו.
והם פשוט לא מתחברים. ואף נלחמים. על חשבוני. נלחמים בקול, לא עושים את זה בשקט כדי שלא אשמע. רבים, צועקים, צורחים, בועטים, ולא מוצאים את הצודק. לא הלב, ולא הראש מוכנים לוותר.
ואני, אני מזמן מוותרת. לא רוצה יותר לנסות למצוא איזון בין שניהם, כי האמת היא, שלעולם לא יהיה. הלב הוא המנצח תמיד, וההגיון הוא הבורח. לא יעזור כמה שאני אנסה. לא יעזור כמה שאלחם, אתפלל, אתחנן על נפשי שייתן רק הפעם להגיון להוביל, הוא לא חזק מספיק. הוא פשוט לא.
בא לי להרים ידיים, ולהגיד לאלוהים, הפעם תוביל אתה. .הפעם תבצע אתה את הבחירות, הפעם אתה תחליט בשבילי מי נכון לי להכניס לחיים שלי, ואת מי פשוט אסור לי, הפעם זה בידיים שלך. בא לי כל כך להגיד לו את זה, אבל משומה, גם פה, אני לא מסוגלת לאבד שליטה. גם לא מולך, אלוהים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0322)