שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
שאלון - קבוצת "צריכים משו???" בפייסבוק

שאלון - קבוצת "צריכים משו???" בפייסבוק
פורסם לפני 2127 ימים     מאת tc189     סה"כ תגובות: 6     תגובה אחרונה לפני: 2118 ימים

היי בנות,

אתמול נתקלתי בפוסט מעניין בקבוצת "צריכים משו???" (בפייסבוק) שבטוח שרובכן מכירות, מבחור ששמו נדב בלוג, הומו דתי, שעורך מחקר על... טוב מה אני חופרת, פשוט קראו מה כתב:

שלום שמי נדב ואני הומו-דתי אני צריך עזרה בהפצת השאלון הבא בקרב דתיים, וקהילות דתיות על הומואים דתיים. אם אתם יכולים לענות על השאלון ו/או להפיץ אותו לבתי כנסת כל שהם זה יעזור לי מאוד.
שאלון זה היינו ראשון מסוגו, מטרתו לחקור בצורה מסודרת ולהבין לעומק את מצב יחסה של הקהילה הדתית להומוסקסואלים הדתיים.
אנא ענו על השאלון בכנות, הוא כמובן אנונימי לחלוטין.
השאלות מנוסחות בלשון זכר אך הן פונות גם לנשים, ועל נשים.

אז שלחתי לו הודעה, בירכתי אותו על היוזמה ושאלתי אם יהיה רלוונטי להפיץ אותו בפורום של "בת קול". הוא אמר שיהיה יותר רלוונטי אם תוכלו להפיץ את השאלון הלאה.

אני מלאתי ואעביר הלאה (לדעתי יותר לחברות, לא נראה לי שהמשפחה תהיה בקטע). ומה אתכן?

הנה הלינק (שאלון קצרצר):

https://docs.google.com/a/shevet.tzafonet.org.il/forms/d/1OHV4rZDBMvGSE1lMnHF9c61aA_yg3GcSuuRjF2GdiCg/viewform?edit_requested=true

חג שמח!!!

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)