שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
טוב, מאיפה להתחיל?

טוב, מאיפה להתחיל?
פורסם לפני 2103 ימים     מאת נשואה     סה"כ תגובות: 22     תגובה אחרונה לפני: 607 ימים

כמו הניק, אני נשואה, באושר ב"ה ויש לי שלושה ילדים קטנים שיהיו בריאים.
בת 28, דתית-חרדית
והחלומות האלו מלווים אותי. בעלי יודע ומשתף פעולה עם הדמיון שלי. הוא גם היה רוצה לראות אותי עם מישהי. אבל החלומות האלו הם בגדר חלום בלבד.
היה לי נסיון אחד קטנטן עם חברה בגיל ההתבגרות, הסתכם בנשיקות ונגיעות למטה. היה נעים והתביישתי להגיד לה שהייתי רוצה לנסות שוב. היא אח"כ אמרה לי לשכוח מזה, שזה היה זמני וסוחף וזהו.
איכשהו, אפילו עם המשפחה היפה שיש לי, אני בפנים קצת מצטערת שלא ניסיתי להיות עם אישה לפני שהתחתנתי (היה לי נסיון עם גברים לפני, סוג של חוזרת בתשובה אני)
ושאולי הייתי נהנת מזה הרבה יותר מלהיות עם גבר (שאני גם כן נהנת)
והחלומות האלו לא עוזבים אותי.
הייתי רוצה לממש אותם, ולא יודעת איך.
האם אמצא מישהי שתמצא חן בעיני, ואני בעיניה עם הלידות שעברתי והסימנים בבטן והניתוח? למרות שאני כן יפה מתחת למטפחת (שיער בלונדיני שטני ועם עיניים ירוקות) ונראת טוב בסך הכל. איך אני אמצא אותה בעולם שלי כיום....
ואולי כדאי להמשיך ולחלום ולגנוז את זה מהמציאות. כי הרי אני דתיה ונשואה ובסך הכל מה חסר לי חוץ מזה....
אז כתבתי כאן. לא יודעת מה יצא מזה, אם בכלל.
רק משתפת מהלב....

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.1094)