שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
דת ואהבה

דת ואהבה
פורסם לפני 3976 ימים     מאת rr-rr     סה"כ תגובות: 11     תגובה אחרונה לפני: 3974 ימים

היום התחלתי להשלים עם העובדה שהפרידה היא אמיתית ומוחלטת.
אני חרדית והיא חילנית אהבה יש.
אך אמורנה לי האם ישנו סיכוי שהאהבה תנצח גם את מכשול הדת?

אשמח לקבל תגובות מבנות שחוו זוגיות המורכבת מחילונית דתיה.

ישנה המון אהבה לדת ולזוגיות הזו רק מה שאינה יודעת שאהבתי אליה גוברת על האהבה השניה. האם לוותר על אהבתי השניה?

אסביר קצת אספר עלינו
אני מודעת לעניין שאין איסור בתורה ובכלל בנושא וזה כבר בדקתי לעומק, העניין הוא שאינה מסוגלת להתמודד עם העניין של שבת. בת זוגתי ידעה למה היא נכנסת ושאני חרדית לכל דבר ובמשך תקופה מאוד ארוכה שמרה והתאמצה בחגים ושבתות במשך שנתיים הכל היה על מי מנוחות עד שלאחרונה קשה לה עם עניין הדת ועם הקטע שאיננו יכולות לנסוע ולבלות יחד שבתות חגים ואין לה זמן אחר להנות יחד. היא עשתה המון בשבילי והשאלה הנשאלת עכשיו היא : האם נגמרה האהבה? שהרי היא אומרת בברור שהסיבה היחידה היא השבת שהרי היא עדיין אוהבת אותי אך רוצה להנות עם מי שהיא אוהבת ולא לבד. המנוסות שבנינו אנא תענו לי אני מתייסרת עם כמויות האהבה שלי אליה שאין לי בדיוק מה לעשות איתם או בלעדיה כרגע. איך יודעים אם נגמרה האהבה?
פשוט אני

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)