שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
על ילדות דתיות מבית טוב

על ילדות דתיות מבית טוב
פורסם לפני 1790 ימים     מאת רזיאל     סה"כ תגובות: 2     תגובה אחרונה לפני: 1772 ימים

יוצא לאחרונה לנגן הרבה עם נשים צעירות דתיות לאומיות.
כבעלת תשובה בעלת עבר סוער השהות אתן מיישבת את דעתי..יש בהן איזשהו רוגע ושמחת חיים שלפעמים חסרה
לבעלי תשובה שתמיד נמצאים באיזשהו מרדף פנימי ומאבק וחשבון נפש מתמיד...
עלתה היום סוגיה בנוגע למורה מסוימת שלמדנו אצלה שהיא גם בשמאל הקיצוני וגם לסבית מוצהרת..
אני יודעת בוודאות רק מלחוש את האנרגיות שאותה מורה מעמתת את הבנות מול הסוגיה הזאת ולחלקן אפילו גורמת לבלבלות (היא יפה עד מאד...המורה)..
רוב הזמן זה נושא שלא מדברים עליו..ממש עד כדי התעלמות מוגזמת..זה הגיע למצב שבהופעה שעשינו עם אותה המורה הבנות שרו את אחד השירים הידועים שלה..שיר אהבה נכזבת לאשה..ואני חשבתי לעצמי איזה הזוי זה...
בנות דתיות שרות שיר לסבי לחלוטין ומשתדלות להתעלם מהמילים..או לא לומר לעצמן מה משמעות המילים שהן שרות...
בכל אופן..סיפרתי לחלקן שאני הייתי שם בעבר (לא סיפרתי על ההתמודדויות של ההווה)ואני שוב שואלת את עצמי
האם זה נכון לספר..הרי בישוב בו אני חיה נפגעתי מזה שספרתי..ואולי הדבור על זה רק מחזק אצלי את הגעגוע

ראיתי שהן נורא נבוכות מזה.טוב כבר דברתי שוב..מה זה משנה..
אז כולם יודעים.אני אשה שנמשכת לנשים ובכל זאת בחרה ובוחרת לחיות עם גבר ולהקים איתו משפחה.
לא יודעת ...אולי באמת עדיף לא לדבר על זה ...

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0151)