שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
איך מחליטים?

איך מחליטים?
פורסם לפני 1773 ימים     מאת הדר חיים     סה"כ תגובות: 10     תגובה אחרונה לפני: 1758 ימים

שלום, אז גם אני חדשה. סוג של. בשנה האחרונה אני מסתובבת פה, והחלטתי שהגיע הזמן להיכנס.
אני בת 28, בזוגיות עם אשה מספר שנים מעלי. אני חייבת להגיד שדרכה גיליתי מי אני. כן, התאהבתי רק בבנות ולא, לא התאהבתי אי פעם בגבר. אבל לא קישרתי. כמו שנאמר כאן- המונח 'לסבית' לא היה בלקסיקון. אז אנחנו ביחד כבר כמעט שנתיים, וכל הזמן הזה אני לא בטוחה לאן אני רוצה להגיע. אני בהתלבטות המוכרת לכולכן של- הקמת המשפחה המסורתית של אבא ואמא וילדים, או- ללכת עם האהבה שלי, להקים משפחה אחרת. אני מלאת פחדים וחרדות. האנשים שסביבי יודעים עלי, והמשפחה שלי מדהימה- הם עוברים את התהליך שלהם ולאחרונה אפילו הסכימו שתבוא לשבתות.
אני בהתלבטות קשה. אני מאוהבת. ויש לנו קשר מדהים. ואני יודעת שעד עכשיו רק התאהבתי בנשים, אבל משהו בי כל הזמן תוהה- אולי זה יכול לקרות לי עם גבר. אולי אני יכולה להתאהב או לפחות לאהוב גבר מספיק כדי לרצות להתחתן איתו. איך יודעים? האם יש רגע שבו מבינים שכנראה זה לא יקרה עם גבר? למה המחשבות האלה לא נותנים לי מרגוע? אם לא הייתי עם בת זוגתי הייתי ממשיכה לצאת עם בנים.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0308)