שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
מה עושים עם החלומות?

מה עושים עם החלומות?
פורסם לפני 1787 ימים     מאת Bi girl     סה"כ תגובות: 4     תגובה אחרונה לפני: 1784 ימים

יש לילה, ויש חושך, וידיים מלטפות אותי. לאט-לאט, ריקוד משכר ומהפנט של ידיים, וריחות של בושם יקר וחום אהבה, נגיעה של לב אל הלב, בלי מלים. ואנחנו אחד. ושיער שלה בפנים שלי, מדגדג ומושך. עורה חלק ורגיש, היא עוטפת אותי בגופה, אצבעות מהלכות להם בצווארי, על הגב, אנחנו מחזיקות ידיים ואנרגיה זורמת בין ליבי ללבה. חם לי מבפנים. הפטמות שלה מזדקפות, היא מתפתלת מהנאה עזה עד כאב, נשימתה כבדה באזני, עוד מעט ותשוקתה תשפך...
ואז אני מתעוררת. לבד. במיטת יחיד צרה. ומתחילה לבכות באמצע הלילה. ובא לי להתגלגל על הרצפה כדי לכבות ולקרר את הגוף הבוער. וכמה אפשר כבר "לעזור לעצמי". החיים שלי מלאים, ואין זמן לחשוב יותר מדי, אך הכל יוצא בלילה. ולפעמים בא לי למות ולא להרגיש יותר. לא לדעת שזה אפשרי. אך לא יהיה.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0313)