שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
על הנושא הזה שלא מדברים עליו אף פעם

על הנושא הזה שלא מדברים עליו אף פעם
פורסם לפני 1530 ימים     מאת רזיאל     סה"כ תגובות: 18     תגובה אחרונה לפני: 1528 ימים

טוב..במוצש קבוע קשה לי להירדם.ועולים בי הגיגים אני שוב תוהה האם נכון לשתף כי אם שוב דבריי יובנו שלא כהלכה ואקבל תגובות שיפוטיות או רדודות אשוב ליומני היקר.אז תגובות שנונות מכילות או מצחיקות ייתקבלו בשמחה..
אז הנושא שרציתי לדבר עליו זה אוננות .או במילים אחרות מפלטה של הלסבית הנשואה...
מצד אחד יש את הצורך שוב לברך על שעשני כרצונו ושאין בזה איסור הלכתי וזרע לבטלה וכל הדברים המפחידים האלה .אבל בפנימיות ..איך זה שלנשים מותר ולגברים אסור?מעניין...
חלמתי לאחרונה חלום מוזר מאד..בחלומי עשיתי אהבה עם עצמי..כלומר הייתי שם עם עצמי במיטה..הזוי..חשבתי על החלום שזה שיא הנרקסיסטיות...ושאולי זאת הנקודה במשיכה שלי לנשים..יש שם מקום כזה של נרקסיסטיות..(אצלי כפרות,אצלי..תרגיעו..)של משיכה למה שהכי דומה לי וחוסר יכולת להמשך להפוך ממני...
בכל מקרה זה קשור לכוח המדמה.הרי כדי להשיג תוצאה משובחת צריך להשתמש בכוח הדמיון..
טוב נאבד לי חוט המחשבה.בכל מקרה.. ברוך שעשני כרצונו.לילה טוב.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0781)