שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
תשעה באב---

תשעה באב---
פורסם לפני 1596 ימים     מאת ניק בדוי     סה"כ תגובות: 8     תגובה אחרונה לפני: 1588 ימים

יש עיקרון אחד שפרויד בטוח צדק לגביו: על האני לוחצים כוחות חזקים ממנו, וזה מה שיוצר את הכאוס והמתחים הנפשיים. לרוב אני בטוחה שאני איזה ייצוג של איזון ובריאות נפשית, אבל לרגעים מרגישה מופרעת, נוירוטית, נרקומנית של אהבה, מגע ושלמות נפשית שלא קיבלה את המנה שלה.

התשוקה למשהו השלם הזה מתעצמת מול כל מה ששבור בחיים שלי. היא בוערת לי בעצמות ומְאַכֶּלֶת אותי מבפנים בדיוק כשהכל מרגיש פגום עד ליסוד: הזוגיות, האני, הסביבה, העולם. היא כמו תשליל של המציאות שלי, שנעשה ברור וחד ככל שהמציאות שלי פגומה יותר. מה שמטריף אותי יותר מכל, זו התחושה שהשלמות הזו היא ברת השגה. שהיא שם, מעבר למציאות שלי, רק פסיעה אחת, רק בעיטה אחת. רק אגרוף אחד אל עבר תקרת הזכוכית שמעלי.

אז זהו שכן. הייתי שם, הייתי בסרט הזה. בעטתי, השתמשתי, נגעתי בשלמות הזו, התאהבתי בך, מימשתי, שברתי תקרות זכוכית- אבל איכשהו, תמיד היו מעל תקרות נוספות. תמיד חזרתי למציאות הפגומה שלי.

די. רוצה למצוא את שבריר השלמות בתוכי. לא רוצה להיפצע, לרדוף, לכאוב, להשתמש. היית סם בשבילי. נכון, בעקבות הקשר שלנו גיליתי את האני האמיתי שלי. גיליתי בתוכי עולמות, רבדים, משמעות, כוחות, אמת. אני אוהבת אותך וזה יישאר כך. מי שאני הוא חלק ממך. אבל הגיע הזמן להתמודד עם כל הפגמים הנוראיים שבחיי, בצורה שלמה יותר. בלי ההפוגות והבריחות אלינו. עם כל זה שאני חלק ממך, היית מחוץ למציאות שלי: אישה נשואה. עם כל הערבוב הנורא של אמת ושקר, של מציאות ומציאות מדומה, של שלמות ושבר, אני מצליחה להבין שאני רוצה קודם כל את עצמי.

רוצה להיגאל....
אני.

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.0938)