שם משתמש: סיסמא:
הרשמה לאג'נדה

דתיות גאות
ברוכות הבאות לביתן של הלסביות הדתיות. הבית נועד לאפשר מפגש, תמיכה, דיון ויצירהבין נשים דתיות שאוהבות ומתאהבות בנשים.יש בו מקום לכל מי שמרגישה שייכת - הכנסו, הדלת פתוחה...
תיקון תאריך להופעה ועוד כמה הגיגים

תיקון תאריך להופעה ועוד כמה הגיגים
פורסם לפני 1423 ימים     מאת רזיאל     סה"כ תגובות: 9     תגובה אחרונה לפני: 1402 ימים

ההופעה בצוזאמן תתקיים ביום ראשון 16/8 בשעה שמונה וחצי..לילנבלום 25 תל אביב..
קבלתי תגובות מנשים שנורא מתפלאות שאני לא מסתירה את זהותי ומזמינה אתכן לבוא..ובכל..לאור כל מה שקורה (או יותר נכון לחושך..)מרגישה יותר מתמיד צורך שלא להסתתר ושלא להדחיק את מי שאני..גם אם בחרתי להקים משפחה נורמטיבית מסיבה אמונית...אני ככה מגיל מאד צעיר ודי נמאס לי להתנצל בפני כל העולם...
אין לאף אדם זכות להתערב בבחירותיו של האחר..או לשפוט..נמאס לגמרי שדתיים שוכחים את הכלל הראשון בתורה ואהבת לרעך כמוך..ולוקחים לעצמם את תפקידו של ריבון העולמים...
השירים שלי עוסקים ברובם בחיפוש האמת..בתשוקה..בכיסופים..בבדידות...וביופי הבריאה..כפי שציינתי אתן מוזמנות בכיף..ומי שבארון מוזמנת להשאר בתוכו..ומי שלא..אשמח להדביק פנים לניק שבחרה לה..

אהבת את הפוסט? סמן לייק:
הגדרות תצוגה
הודעה מחבר שעה תאריך

*
המלצה לעמוד הראשי קהילת תמיכה טכנית מנהלי קהילות הסכם שימוש באתר צור קשר השוואת מחירים בתי מלון בחו"ל Copyright ©2007-2009, אג'נדה

(0.8584)